06.05.2020

BNP Paribas – номер 1 у рейтингу ShareAction 2020 – Європейський банк з управління кліматичними ризиками та можливостями

26 квітня британська неурядова організація ShareAction опублікувала результати дослідження «Банківська справа з низьковуглецевим майбутнім» в 2020 році, в якому проаналізовано як 20 найбільших європейських банків керують ризиками і можливостями, пов’язаними зі зміною клімату.

BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — визнаний лідером серед європейських банків за результатами цього дослідження. Уперше це дослідження було проведено у 2017 році. Тоді BNP Paribas також посів перше місце серед європейських банків.

Зобов’язуючись створити рух для відповідальних інвестицій та сприяти кращим практикам щодо навколишнього середовища та життя людей, ShareAction провів велике опитування 20 найбільших європейських банків. Анкета врахувала діяльність у всьому світі і оцінювала такі теми:

  • Кліматичні ризики та управління ними;
  • Низьковуглецеві товари та послуги;
  • Публічне залучення та співпраця з іншими суб’єктами;
  • Управління, стратегія та імплементація.

Дослідження ShareAction забезпечує практичну цінність для фінансового сектору шляхом поглибленої оцінки стратегій європейських банків щодо протидії змінам клімату, це як комплексний орієнтир для роздрібних клієнтів та інвесторів.

Стійкий розвиток

BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — отримав найвищий загальний бал дослідження ShareAction 63,2% у порівнянні з середнім показником в 39,9%. Група отримала відмінні результати у двох сферах: взаємодія та співпраця із зацікавленими сторонами з питань клімату та включення питань клімату у стратегію.

Визнання ShareAction підтверджує актуальність та ефективність стратегічного вибору BNP Paribas щодо протидії змінам клімату. BNP Paribas докладає зусилля для прискорення енергетичного переходу та вдосконалення управління ризиками, пов’язаними із зміною клімату, а також розробляє інноваційні продукти та послуги для подальшого прискорення енергетичного переходу. Наприклад, фінансування Групи в галузі відновлюваної енергетики збільшилося на 70% з 2016 по 2019. BNP Paribas також прагне досягти мети — 18 млрд євро фінансування для компаній у секторі відновлюваної енергії до 2021 року та забезпечити 100 млн євро інвестицій у стартапи «зелених технологій» до кінця цього року.

Визнання ShareAction підтверджує стійкість та ефективність стратегії BNP Paribas.

Жан-Лоран Боннафе, Директор та CEO BNP Paribas: «ShareAction вдруге відзначила BNP Paribas першим європейським банком з найкращими кліматичними практиками. Це визнання зусиль BNP Paribas і результат роботи команд у всьому світі для прискорення енергетичного переходу та посилення управління ризиками, пов’язаними з кліматом. Я щиро вдячний колегам за їхню відданість».

Провідні практики в енергетичному переході

Кілька ініціатив BNP Paribas зазначені у дослідженні як «провідні практики»:

  • КСО політика щодо нафти та газу, в якій BNP Paribas є єдиним банком з глобальною політикою редитування видобутку, виробництва та транспортування нетрадиційних вуглеводнів.
  • Фінансування, включаючи роботу з ЄБРР — облігації кліматичної стійкості.

Поділитися сторінкою: