23.06.2021

BNP Paribas опублікував Інтегрований звіт за 2020 рік

Головний акціонер UKRSIBBANK — BNP Paribas опублікував інтегрований звіт за 2020 рік «By your side» — «На вашому боці», де поділився даними про потужне об’єднання команд та підтримку Групи клієнтам, партнерам, а також суспільству протягом 2020 року.

На шляху до сталої економіки разом з клієнтами

Пандемія covid-19 та як наслідок світова криза у галузі охорони здоров’я вплинула на наше звичне життя та спосіб роботи. Цей безпрецедентний контекст підкреслив нашу важливу роль у підтримці економіки та клієнтів. Ми супроводжували їх від початку пандемії, стикаючись з певною невизначеністю та труднощами через послаблення економіки.

Інтегрований звіт показує стратегію, прогрес та результати діяльності BNP Paribas, представляючи Групу в її екосистемі та посилюючи відносини із усіма зацікавленими сторонами.

Крім представлення бізнесу, досвіду та рішень, цей документ розкриває довгострокове бачення, яке лежить в основі стратегії BNP Paribas як відповідь на економічні, технологічні та соціальні зміни нашого часу.

Тут є інформація про створення нових операційних підрозділів, які дозволять краще відповідати поточним та майбутнім очікуванням клієнтів та зацікавленим сторонам завдяки ефективній взаємодії між усіма напрямками бізнесу.

Повна версія інтегрованого звіту «By your side» — «На вашому боці» тут.

Поділитися сторінкою:

| 2.042 сек. | SQL -578 | 33.05MB