21.09.2020

BNP Paribas отримав дві нагороди Euromoney 2020

BNP Paribas — головний акціонер UKRSIBBANK визнаний «Кращим світовим банком для корпоративного бізнесу» та «Найкращим банком у світі з фінансової інклюзії» 2020 за версією провідного міжнародного фінансового видання Euromoney.
Понад 25 років Euromoney визначає кращі банки за досягнення у різних категоріях. Цього року BNP Paribas отримав дві світові нагороди Euromoney Awards for Excellence 2020.

«У контексті безпрецедентних умов BNP Paribas активно працює, щоб залишатися ближчими до наших клієнтів. Ми підтримуємо їх розвиток та допомагаємо подолати перешкоди. Ми пишаємося визнанням Euromoney. Ці нагороди підтверджують нашу відданість як корпораціям, так і залученню найбільш вразливих груп», — підкреслив Жан-Лоран Боннафе, генеральний директор BNP Paribas.

Кращий банк для корпоративного бізнесу

У світі, де все прискорюється та постійно змінюється внаслідок енергетичного переходу, технологічних інновацій та нещодавньої кризи Covid-19, BNP Paribas продовжує адаптуватися та пропонувати інноваційні рішення, що позитивно впливають на економіку та клієнтів.

Перевага інтегрованої та диверсифікованої бізнес-моделі BNP Paribas

Інтегрована та диверсифікована бізнес-модель банку, а також гнучкість в обслуговуванні клієнтів по всьому світу надають стратегічну та фінансову перевагу банку. Під час кризи у галузі охорони здоров’я це дозволило Групі мобілізувати 250 мільярдів євро на обслуговування європейських економік, одночасно підтримуючи наших клієнтів у їх трансформації та екологічному переході.

Експерти високо оцінюють досвід та практики обслуговування клієнтів командою Групи BNP Paribas — європейського лідера та провідного міжнародного банківського учасника, трансверсальний підхід до бізнес-ліній: корпоративний та інституційний банкінг, внутрішні ринки та міжнародні фінансові сервіси. Наприклад, минулого року у регіоні EMEA BNP&nbap;Paribas координував понад 46 млрд євро операцій DCM (Ринок боргового капіталу). Так, банк мобілізував свої команди ринків капіталу для координації численних операцій під час кризи Covid-19, виступаючи «мостом» між корпоративними клієнтами та інституційними інвесторами. BNP Paribas виступив ключовим гравцем у впровадженні заходів підтримки для компаній усіх розмірів у цей безпрецедентний період.

Сталий розвиток — пріоритет розвитку BNP Paribas

Група продовжувала активізувати зусилля у кількох сферах з метою інтеграції сталого розвитку у свої продукти та операційні процеси, запроваджувати значні заходи та допомагати клієнтам у сталому розвитку. BNP Paribas запровадив активну галузеву політику, вжив фінансових заходів для сприяння сталому фінансуванню та підтримав клієнтів у інтеграції сталого розвитку за допомогою інноваційних рішень фінансування. Позики, пов’язані зі стійкістю, або позики з позитивним впливом є частиною цієї підтримки. BNP Paribas посіла перше місце за обсягом координації позик, пов’язаних з ESG, у регіоні EMEA у 2019 році.

BNP Paribas — найкращий у світі банк з фінансової інклюзії

BNP Paribas уперше отримав нагороду за свою стратегію та досягнення у сфері фінансової інклюзії, що передбачає доступ до фінансових та банківських послуг усім, включаючи вразливе населення.
«Завдяки своїй унікальній моделі прямого кредитування мікрофінансових установ та залученню великих інвесторів BNP Paribas поставив фінансову інклюзію в основу своїх планів», — зазначає видання Euromoney.

Боротьба із соціальною нерівністю лежить в основі стратегії КСВ Групи з моменту її визначення в 2012 році. Однак BNP Paribas розпочав інклюзивне фінансування ще раніше. Зокрема з запуском Projet Banlieues у Франції у 2005 році Фондом BNP Paribas, а також перше фінансування мікрокредитної установи більше 30 років тому.

За цей час інклюзивне фінансування це:

  • 900 млн євро кредитів
  • 84 фінансові інституції
  • 33 країни
  • 2 млн клієнтів

Комплексний підхід до фінансової інклюзії в масштабах всієї групи

BNP Paribas підтримує уразливі та ізольовані групи населення. Багато підрозділів BNP Paribas пропонують продукти і послуги, спеціально розроблені для вразливих клієнтів. Зокрема, BNP Paribas Personal Finance, який працює над боротьбою з надмірною заборгованістю клієнтів, Nickel – стартап Групи, який пропонує передплачені банківські рахунки і кредитну карту. У Франції Банк також пропонує студентам цільові позики та гарантії, щоб допомогти їм у фінансуванні навчання і житла, а в Сенегалі жінки, які володіють невеликими фермами, можуть отримати фінансування. У галузі страхування BNP Paribas Cardif пропонує доступні продукти для літніх людей та інвалідів.

Поділитися сторінкою:

| 1.119 сек. | SQL -581 | 33.26MB