16.09.2021

BNP Paribas отримав Euromoney Global Awards 2021 як лідер сталого фінансування

Провідне міжнародне фінансове видання Euromoney визнало BNP Paribas – основного акціонера UKRSIBBANK – лідером у глобальних зусиллях зі створення по справжньому стійкої економіки. Банк продовжує активно працювати над розробкою продуктів, послуг, показників та методології, що вже багато років забезпечують стійкі зміни.

Довготривалі зобов’язання групи BNP Paribas щодо розробки фінансових рішень, які є стійкими та підтримуються належними стандартами вимірювання, відзначені нагородами:

 • «Найкращий у світі банк сталого фінансування»
 • «Найкращий у світі банк даних та технологій ESG»
 • «Найкращий у світі банк державного сектору»

Ці нагороди підтверджують здатність Групи допомогти своїм клієнтам втілити свої стратегії переходу водночас підтримуючи їх комерційний успіх.

«Я дякую нашим клієнтам за довіру, яка підтверджена у цих нагородах, і нашим командам, які віддані своїй справі. Ці нагороди – це визнання внеску Групи у відповідальне та стале зростання через фінансування економіки та консультування клієнтів у їх трансформації», – сказав Головний виконавчий директор BNP Paribas Жан Лоран Боннафе.

Використання досвіду для відповідального переходу

Як інтегрований та диверсифікований банк з місцевим досвідом та міжнародним охопленням, BNP Paribas може супроводжувати всіх клієнтів у їхньому шляху до сталого розвитку. Поєднуючи свої можливості корпоративного та інвестиційного банкінгу з досвідом роботи в роздрібному банкінгу, управлінні активами, страхуванні, споживчому кредитуванні та нерухомості, BNP Paribas створює рішення, які працюють у різних секторах, групах клієнтів та стратегіях.

Як банк, який надає пріоритет науковому, обґрунтованому переходу, щоб підтримати перехід клієнта до сталості, BNP Paribas забезпечує, щоб дані ESG були вбудовані у ДНК фінансів, формуючи основу плану дій ESG.

Від забезпечення використання даних для узгодження з нормативними вимогами та стандартами під час управління ризиком переходу, до інтеграції науково обґрунтованих цілей у стратегії фінансування клієнтів та створення провідних галузевих партнерств, банк є лідером у вирішенні нагальних викликів даних ESG.

Вже більше 10 років BNP Paribas надає пріоритет переходу до низьковуглецевої економіки шляхом прогресивної галузевої політики, інноваційної продукції та активної участі у коаліціях та робочих групах. Банк вже давно визнаний лідером у встановленні стандартів, необхідних для досягнення нульових викидів у всьому світі, і цього року він ще краще покращив свою політику у відповідь на кліматичну кризу та потреби клієнтів:

 • Кращі секторальні політики
  Банк послідовно посилює критерії фінансування діяльності, пов’язаної з викопним паливом, і більше не приймає нових клієнтів з часткою доходів від вугілля більше 25%. BNP Paribas також прийняв граничні дати, після закінчення яких його клієнти-виробники електроенергії більше не зможуть отримувати фінансування для вугілля.
 • Net Zero Banking Alliance
  У квітні 2021 року BNP Paribas став членом-засновником банківського альянсу Net-Zero (NZBA), зобов’язавшись переформувати кредитні та інвестиційні портфелі банку з метою досягнення нейтралітету викидів вуглецю до 2050 року. Це включає проміжне зобов’язання скоротити кредит BNP Paribas експозиції до розвідки та видобутку нафти та газу на 10% до 2025 року.
 • Цілі PACTA та наукові обґрунтовання
  BNP Paribas разом з іншими великими банками розробили загальну методологію вимірювання та узгодження кредитних портфелів з Паризькою угодою. PACTA охоплює сектори викидів парникових газів, включаючи комунальні підприємства, автовиробників, виробництво нафти, газу та електроенергії. Банк також взяв на себе зобов’язання щодо цільової ініціативи на основі науки (SBTi)
 • Відповідальна підтримка економіки
  Клієнти державного та приватного секторів користуються довірою до Групи, оскільки BNP Paribas розуміє, як використовувати свій досвід таким чином, щоб допомогти клієнтам втілити стійкі зміни в реальність, забезпечуючи при цьому оптимальну підтримку комерційних стратегічних пріоритетів.

Поділитися сторінкою: