01.02.2021

BNP Paribas отримав сертифікацію Top Employers Europe 2021

Вже восьмий рік поспіль BNP Paribas – основний акціонер UKRSIBBANK – отримує нагороду як «Top Employer Europe» за версією Top Employers Institute. Її присуджено при проведенні сертифікації BNP Paribas в межах заходу «Top Employer Europe 2021» у семи країнах Групи: Бельгії, Франції, Італії, Люксембурзі, Польщі, Туреччині та Україні.

Вже двадцять п’ять років «Top Employers Institute» проводить сертифікацію досягнень кадрової політики компаній-кандидатів. Для цього організація проводить аудит за двадцятьма напрямами, пов’язаними із кадровими питаннями. Цього року BNP Paribas отримала загальний середній показник на рівні 89% (стабільно у порівнянні з 2020-м роком). Загальний середній показник за всіма Провідними роботодавцями Європи складає 83%.

Різноманітність та інклюзія, залучення, професійний розвиток: три ключові переваги BNP Paribas

Цього року BNP Paribas було відзначено у трьох напрямах із наданням оцінки, що значно перевищує загальний середній показник за 954 провідними роботодавцями, що пройшли сертифікацію цього року.

Представленість та інтеграція із оцінкою 93,29% (+20 балів*)

В межах цього напряму з боку «Top Employers Institute» були проведені заходи з перевірки того, що BNP Paribas цінує різноманіття із створенням систем та процесів, які гарантують інтеграцію та повагу до всіх. Впродовж декількох років BNP Paribas дотримується активної політики сприяння різноманіттю та інклюзії. Така політика також є результатом прихильності більш ніж як двадцяти п’яти тисяч співробітників, які щоденно беруть участь у професійній взаємодії та втілюють цю політику у всьому світі.

Залучення із оцінкою 97,29% (+14 балів*)

Під визначенням «залучення» Top Employers Institute має на увазі бажання та спроможність співробітників зробити внесок в успіх своєї діяльності. BNP Paribas було оцінено щодо методики вимірювання рівня залучення співробітників та їх участі у межах компанії.

Залучення компанії знаходиться у центрі програми розвитку BNP Paribas.
Група прагне здійснювати позитивний вплив з екологічних та соціальних питань за всіма напрямами своєї діяльності. У 2020-му році BNP Paribas запустила для всіх своїх співробітників на світовому рівні програму навчання «We Engage». Спрямовану на стале фінансування та актуальні екологічні та соціальні питання. Крім того, Група представила «1MillionHours2Help» – програму співробітництва для своїх співробітників з метою забезпечення більш об’єднуючого та екологічного світу.

Кар’єрне зростання із оцінкою 88,86% (+ 11 балів*)

Цей напрям пов’язаний із різноманіттям можливостей для розвитку, які BNP Paribas пропонує своїм співробітникам для підтримки їх професійного зростання. Станом на сьогодні сто вісімдесят тисяч співробітників Групи мають особистий профіль у ресурсі «About Me» для відстеження свого професійного розвитку. Протягом року співробітники можуть доповнювати свій План особистого професійного зростання для отримання пропозицій професійного розвитку відповідно до своїх потреб та потреб компанії, для чого надають відповідну інформацію щодо своїх професійних навичок. У 2020-му році було зареєстровано більш ніж як два мільйона навичок та вмінь. Крім того, завдяки «About Me» у співробітника є можливість зміцнення діалогу між його керівником та Функцією управління персоналом, що сприятиме професійному розвитку та, зокрема, мобільності в межах різних напрямів всередині Групи. У 2019-му році в межах Групи відбулося 29 669 службових переведень.

* у порівнянні з загальним середнім показником 954 компаній, сертифікованих за програмою «Провідний роботодавець Європи у 2021-му році»

Поділитися сторінкою:

| 1.607 сек. | SQL -577 | 33.21MB