21.01.2022

BNP Paribas отримав сертифікат «Найкращого роботодавця Європи» 2022 року

Дев’ятий рік поспіль BNP Paribas – основний акціонер UKRSIBBANK отримує нагороду TopEmployers Institute – Інституту найкращих роботодавців. Ця відзнака стала можливою завдяки сертифікації BNP Paribas у восьми країнах Групи: Бельгії, Франції, Італії, Люксембурзі, Польщі, Туреччині, Україні та Іспанії. BNP Paribas – єдиний банк серед 10 найкращих роботодавців у Франції.

Інші країни та підрозділи Групи також отримали переваги від сертифікату Top Employer: Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Колумбія, Мексика), BNP Paribas Personal Finance (Великобританія, Італія, Бельгія, Іспанія, Португалія та Південна Африка), а також BNP Paribas Real Estate Німеччина.

З 1991&bsp;року Top Employers Institute сертифікує якість кадрової роботи компаній-кандидатів. Для цього він проводить аудит, що охоплює 19 тем. Цього року BNP Paribas отримав в середньому 90,58% * (89% у 2021 році) відповідно до контрольного показника, проведеного у порівнянні з 1071 сертифікованою компанією Top Employer в Європі.

Різноманітність та інклюзивність, кар’єра та well-being: три ключові сильні сторони BNP Paribas

Різноманітність та інклюзія. Оцінка 89,87%, (+14 балів **)

Top Employers Institute високо оцінив, що BNP Paribas цінує різноманітність, створюючи системи та процеси, які забезпечують інтеграцію та повагу до всіх. Протягом кількох років BNP Paribas проводить активну політику на користь різноманітності та інклюзії. Політика також є результатом прихильності понад 30000 співробітників, які щодня залучаються до професійних мереж і втілюють цю політику в життя по всьому світу.
Нещодавній запуск мережі CulturAll, що складається з різних локальних мереж BNP Paribas, дає можливість співробітникам вживати колективні дії для підтримки етнічного розмаїття на всіх рівнях Групи.

Кар’єра. Оцінка 90% (+12 балів **)

Ця тема присвячена різноманітним можливостям, які BNP Paribas пропонує своїм співробітникам, щоб підтримати їх у професійному розвитку. Перш за все, менторинг та професійна підтримка отримали 87,50% у порівнянні з середнім показником 53,41% для інших компаній, сертифікованих Top Employer Institute.
Крім того, BNP Paribas отримав 87,50% завдяки своєму HR-інструменту “About me” / “Про мене” в категорії інтерактивного порталу для управління кар’єрою (порівняно з бенчмарком 46,13%). BNP Paribas також був відзначений у 2021 році нагородою Deloitte Awards у категорії #BusinessPartner за програму “About me”, що сприяє кар’єрному росту, та слугує 98% співробітників Групи.

Well-being. Оцінка 84,3% (+10 балів **)

Цей рейтинг відображає всі дії та зобов’язання BNP Paribas щодо сприяння благополуччю кожного співробітника як на робочому місці, так і в повсякденному житті. Враховуючи те, що умови здоров’я, методи роботи та середовище зазнали впливу та дуже швидко змінилися, тому забезпечення здоров’я та благополуччя працівників, забезпечення зайнятості та підтримка їхньої працездатності є в центрі уваги Групи. Широкий план діджиталізації, що діє протягом 10 років, дозволив нам значною мірою розвинути дистанційну роботу, охопивши до 140 000 співробітників по всьому світу, продовжуючи обслуговувати клієнтів найкращим чином.

Усі команди управління персоналом Групи щодня докладають зусилля для забезпечення фізичного та психічного благополуччя працівників на роботі. У травні 2021 року BNP Paribas запустила програму «We Care», яка дозволяє співробітникам переосмислити та покращити пропозицію щодо здоров’я та благополуччя на роботі. Програма розпочалася у Франції і поступово поширюватиметься на всіх працівників у всьому світі.

*Відсоток найкращих HR-практик, які застосовує кожна компанія. Оцінка 90% означає, що BNP Paribas застосовує принаймні 90% найкращих методів роботи з персоналом.

** Порівняно з європейським еталоном.

Поділитися сторінкою:

| 1.566 сек. | SQL -570 | 32.9MB