03.02.2022

BNP Paribas – перший серед французьких банків у рейтингу видання Corporate Knights та перший серед європейських банків у рейтингу агенства V.E.

BNP Paribas – головний партнер UKRSIBBANK регулярно проходить різноманітні оцінки нефінансових результатів діяльності. За підсумками недавніх оцінювань група очолила одразу декілька рейтингів та підтвердила позицію лідера в питаннях сталого розвитку у Франції та у світі.

Рейтинг видання Corporate Knights: 1-ше місце серед європейських банків.

У 2022 році BNP Paribas восьмий рік поспіль увійшов до списку 100 найбільш сталих корпорацій за версією канадського видання Corporate Knights. Посівши перше місце у рейтингу серед французьких банків та сьоме – глобально. Група здобула рейтинг рівня С, чим забезпечила собі 76 місце у списку найбільш сталих компаній світу. Всього в оцінюванні взяло участь 576 банків.

Corporate Knights відзначає активну роль BNP Paribas у розвитку фінансових продуктів та послуг із позитивним впливом. Для оцінки банків за методологією видання це один з ключових критеріїв. Серед інших чинників, що вивели групу у лідери поміж конкурентів: частка жінок на керівних посадах (у правлінні та виконавчому комітеті), включення нефінансових показників ефективності у розрахунок річних премій для топ-менеджменту, забезпечення соціальної безпеки працівників.

Corporate Knights є одночасно популярним бізнес-виданням та незалежною інвестиційно-консультативною компанією. Щороку вона формує рейтинг 100 найбільш сталих корпорацій у світі (Global 100 Most Sustainable Corporations), до якого входять компанії з найвизначнішими досягненнями у сфері сталого розвитку, соціальної відповідальності та фінансових результатів. Для формування рейтингу 2022 року Corporate Knights оцінило близько 7 тисяч компаній з валовим доходом в понад 1 млрд дол за 2020 фіскальний рік. Ці компанії оцінювались за 25 ключовими критеріями. Більше інформації за посиланням.

Оцінювання агенції V.E: 1-ше місце серед європейських банків

У 2021 році, третій рік поспіль BNP Paribas пройшов подвійний аудит агенції V.E та здобув високі результати за підсумками обох оцінювань.

У грудні 2021 року група отримала максимальний рейтинг A1+ та підвищила бал до 71 зі 100 за підсумками оцінювання ESG Profile. Такі результати дозволяють групі втримувати лідерські позиції у банківському секторі Європи (З-поміж 31 компанії) та позиціонувати себе в лідерах серед 4 800 компаній, що пройшли оцінювання V.E. Це також дозволило BNP Paribas ввійти в етичні індекси фондової біржі Euronext.

Оцінка ESG Profile здійснюється кожних два роки у формі анкетування та включає 21 тему у сферах екологічних, соціальних та управлінських питань.

У 2021 році BNP Paribas здобув 80 балів зі 100 і особливо відзначився екологічною стратегією, політикою недискримінації та різноманітності, програмами управлінням кар’єрою та правлінням ради директорів.

Рейтинг V.E включає якісний огляд найбільш матеріальних питань компаній у сфері КСВ, що знаходяться на розгляді групи. Він формується за підсумками проходження інтерв’ю на високому рівні з ключовими гравцями команди управління ESG ризиками BNP Paribas з особливим акцентом на таких питаннях, як: репутація, операційна ефективність, людський капітал та юридична безпека. Цього року під час інтерв’ю обговорювались групові політики у сферах запобігання зміні клімату, захисту біорізноманіття, діалогу з профспілками та етичних підходів до застосування штучного інтелекту та захисту даних.

V.E (Vigeo Eiris) компанія, що займається нефінансовим аналізом та належить рейтинговій агенції Moody’s з квітня 2019 року. До сфери її діяльності входять наступні активності: оцінювання ESG, формування рейтингів сталості та кліматичних даних та сертифікація фінансової сталості.

Рейтинг FTSE : BNP Paribas підтвердив позиції в FTSE4Good ethical index series.

FSTE Russell присвоїв BNP Paribas 4.4 бали з 5 максимальних в рамках ESG рейтингу, тим самим вивівши групу у ТОП 4% компаній у банківському секторі. Таким чином BNP Paribas залишається в серії FTSE4Good ethical index series, до яких входять компанії, що демонструють передові екологічні, соціальні та управлінські практики на основі визнаних міжнародних стандартів.

FTSE4Good ethical index series започатковано у 2001 році. Сюди входять компанії, що дотримуються принципів екологічного виробництва та прав людини, а також всебічно розвивають партнерські діалоги. Створена компанією FTSE Russell, що є частиною Лондонської фондової біржі, FTSE4Good series беруть до уваги ESG рейтинги за 8ма нефінансовими показниками.

Оцінювання організації CDP: відкритість даних про ініціативи протидії змінам клімату. Восьмий рік поспіль BNP Paribas здобуває рейтинг рівня A організації CDP (Carbon Disclosure Project) та підтверджує свої лідерські позиції. Оцінювання грунтується на аналізі відкритості інформації стосовно змін клімату в межах громад та компаній. У 2021 році в оцінюванні взяло участь понад 13 000 компаній.

Заснована у 2000 році CDP є неприбутковою організацією, яка слідкує за дотриманням компаніями, містами, регіонами прозорого та відкритого інформування стосовно їхнього екологічного впливу. CDP є своєрідним стандартом екологічної звітності з найбільшою та найповнішою базою даних про екологічний слід корпорацій та міст.

«Не зважаючи на досить серйозну конкуренцію, спричинену високим рівнем зацікавлення компаній питаннями сталого розвитку, BNP Paribas зумів посісти лідерські позиції серед найбільш передових компаній в питаннях управління ESG. Це підтверджують результати чотирьох незалежних оцінювань, згідно з якими група заслужено лідирує в національних, регіональних та міжнародних рейтингах», – розповідає Лоренс Пессе, керівниця напрямку CSR в BNP Paribas.

Поділитися сторінкою:

| 1.835 сек. | SQL -569 | 33.52MB