22.03.2021

BNP PARIBAS планує придбати 100% акцій «EXANE»

Після успішного партнерства впродовж сімнадцяти років Група BNP Paribas планує придбати до 100% компанії «Exane»*, у зв’язку з чим її частка у компанії, що наразі дорівнює 50%, збільшиться.

Передбачувана угода сприятиме подальшому зміцненню та розширенню діапазону послуг у частині звичайних акцій та похідних фінансових інструментів, які BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK – може запропонувати інституційним інвесторам та корпораціям на міжнародному рівні.

Внаслідок означеної угоди, а також переходу Бізнес-напрямку з міжнародного первинного управління фінансами та електронними акціями з «Deutsche Bank» до складу BNP Paribas, банк займатиме позицію провідного постачальника послуг у напрямку глобальних акційних фондів.

«Завдяки довготривалому та ефективному партнерству із «Exane» у наших клієнтів є можливість отримання доступу на ринки акційного капіталу. Ми розраховуємо на подальше покращення своєї франшизи щодо акціонерних фондів та надання найбільш активної підтримки своїм клієнтам на тлі об’єднання зусиль у все більш комплексному масштабі»,зазначив Ян Жерарден, Заступник Головного Операційного Директора та Директор з напрямку Корпоративного та інституційного банківського обслуговування у BNP Paribas.

«Ми тісно співпрацювали із компанією «Exane» впродовж сімнадцяти років та підтримували її розвиток та перетворення у визнаний бізнес-напрямок з аналітично-дослідницької діяльності та провідний європейський бізнес з торгівлі акціями. Це природній розвиток подій, що є результатом нашого успішного партнерства, співробітництво для забезпечення ще міцніших стосунків із своїми клієнтами. Ми насправді серйозно спрямовані на подальше зміцнення відносин із «Exane» у напрямку акцій та похідних фінансових інструментів»,зазначив Олів’є Ості, Директор з питань світових ринків у BNP Paribas.

«Це дуже захоплюючий новий етап. Завдяки довгостроковому партнерству із BNP Paribas ми змогли направити інвестиції у видатні людські ресурси та технології, щоб збудувати провідну європейську франшизу з напрямку акціонерного капіталу. Наші колеги із нетерпінням очікують ще більш тісної співпраці із нашими колегами із BNP Paribas в межах периметру Первинного Банківського Обслуговування, Світової Електронної Торгівлі, Похідних Угод на Акції, а також Ринків Акціонерного Капіталу з метою кращого обслуговування клієнтів у світовому масштабі», – відмітив Ніколя Шану, Головний Виконавчий Директор «Exane».

*Примітка:
Передбачувана угода підлягатиме отриманню узгоджень з боку відповідних акціонерів, нормативно-правових та конкурсних схвалень, вона також підлягає перегляду з боку пов’язаних з цим питанням трудових комітетів.

Поділитися сторінкою: