24.01.2020

BNP Paribas – платиновий партнер паризького Fintech Forum

Цифрова трансформація знаходиться в центрі плану розвитку бізнесу Групи BNP Paribas — основного акціонера UKRSIBBANK — і для цього ми в основному співпрацюємо з Fintech компаніями. Наші команди в усіх країнах присутності Групи спільно з Fintechs створюють інноваційні послуги і продукти в усіх напрямках діяльності, щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів і розробити методи роботи. У Групи BNP Paribas також є кілька програм прискорення для підтримки Fintechs в їх розвитку, дозволяючи їм працювати з бізнес лініями.

Для багатьох Fintechs BNP Paribas є банком, який підтримує їх у розвитку у Франції і за кордоном. Основним аспектом співпраці BNP Paribas Group з Fintechs і стартапами в цілому — роль в якості інвестора. Група координує кілька інвестиційних фондів, які спеціалізуються на пайових інвестиціях в стартапи.

Це глобальний вплив мотивувало Групу знову стати платиновим партнером самої ексклюзивної європейської події в області цифрових фінансів.

Paris Fintech Forum відбудеться 28 і 29 січня 2020 року в Palais Brongniart під заступництвом президента Франції Макрона. Протягом цих двох днів понад 2700 учасників з 70 країн відвідають серце Парижу, щоб послухати понад 280 генеральних директорів з банків, страхових компаній, регуляторів і, звичайно, Fintechs компаній з усіх континентів і поділитися своїм баченням майбутнього фінансів в епоху FinTech.

Поділитися сторінкою: