10.04.2020

BNP Paribas посилює план підтримки у відповідь на кризу в галузі охорони здоров’я

План підтримки протидії COVID 19 у понад 30 країнах
Локальна підтримка лікарень, вразливого населення та молоді
Понад 50 млн євро — внесок Групи BNP Paribas — головного акціонера UKRSIBBANK

BNP Paribas та її дочірні компанії у всьому світі мобілізувались від самого початку кризи, пов’язаної із поширенням COVID 19, щоб допомогти медичній системі, дослідженням та установам, які допомагають найуразливішим серед нас та молодим людям. Допомога громадам є пріоритетом нашого плану підтримки у надзвичайних ситуаціях, особливо це стосуються підтримки медичних працівників, громадських організацій та асоціацій, що надають соціальні послуги, та щодня борються за пошуки вирішення медичної та соціальної кризи.

Команди BNP Paribas вже надавали підтримку, у тому числі через гранти для низки місцевих громадських організацій у Європі, Азії та Африці, різних банківських та страхових фондів та дослідження вакцини у Інституті Пастера у Франції. Такі кроки підтримки — це 25 млн євро, а також інші види допомоги: включаючи 3 мільйони масок для лікарень по всій Європі.

Щоб посилити підтримку в умовах кризи охорони здоров’я, BNP Paribas запускає новий план надзвичайної допомоги — та зобов’язується загалом надати 50 млн євро. План реалізується за допомогою дій, визначених командами BNP Paribas у різних регіонах присутності Групи та адаптованих до конкретних місцевих потреб. Він спрямований на допомогу лікарням та вразливому населенню у 30 країнах. Ці дії доповнюються волонтерськими діями працівників BNP Paribas в робочий час.

Розподілення додаткової допомоги — 25 млн євро:

  • План підтримки лікарень з акцентом на особливо постраждалі країни, де Група має сильну присутність: Франція, Італія, Бельгія, Польща, Велика Британія, Іспанія, Португалія, а також у решті Європи, Північної та Південної Америки, Азії, Африці.
    Підтримка надається на місцевому рівні відповідно до потреб медичної спільноти у кожній країні: дії у Франції та Бельгії спільно з органами університетських лікарень, фінансування досліджень та надзвичайних ситуацій в італійських лікарнях, польової лікарні в мікрорайоні Квінс в Нью Йорку, та придбання скринінгових тестів для персоналу лікарні в Польщі.
  • Допомога незахищеному населенню, яке суттєво постраждало через кризу: підтримка громадських організацій у кількох країнах, які надають продовольчу допомогу бідним, біженцям, ізольованим літнім людям, жінкам та дітям, які стали жертвами насильства. Конкретні дії будуть вжиті в регіонах, де працює BNP Paribas. У Франції, муніципалітеті Сен-Дені — дуже постраждалому районі, в якому BNP Paribas є найбільшим роботодавцем, буде реалізований план підтримки місцевих лікарень, а також плани підтримки системи місцевої охорони здоров’я та соціальної структури разом з місцевою владою. Також реалізується спеціальна програма для підтримки соціального бізнесу та мікрофінансових установ, клієнти яких переживають труднощі в Європі, Азії, Африці та Південній Америці.
  • Для молоді — допомога учням, які стикаються з цифровим розривом (надання комп’ютерів та програм) через асоціації партнерів у кількох країнах.

Як частина цього плану підтримки BNP Paribas також закликає своїх працівників до мобілізації шляхом активізації фонду з надзвичайних ситуацій та розвитку у всьому світі з 10 квітня. Це допоможе підтримати глобальну програму гуманітарних громадських організацій, мобілізованих для подолання кризи: підтримка медичного персоналу, безпека харчових продуктів у найбільш постраждалих районах, забезпечення водопостачання та дотримання гігієни.

«В умовах кризи охорони здоров’я реакція може бути лише колективною. Це напрямок дій підтримки корпоративних та приватних клієнтів. Ми також маємо стояти поруч з тими, хто піклується про нас і приділяти особливу увагу всім, хто стикається з великими труднощами у ситуації, що склалася. Це є основою плану надзвичайної допомоги, який ми реалізуємо у всьому світі на користь найбільш уразливих лікарень та населення, керуючись тим, що у всіх країнах, де працює BNP Paribas, наші працівники самі виконують проактивну роль у суспільстві», — заявив Жан Лоран Боннафе, головний виконавчий директор групи BNP Paribas.

BNP Paribas залишається повністю мобілізованими для подолання кризи здоров’я з моменту початку спалаху. У кожній країні створена спеціальна команда, яка забезпечує найкращі умови для працівників, які не можуть працювати віддалено. Підтримка Групи для країн, які постраждали від кризи в галузі охорони здоров’я, виражається насамперед у забезпеченні безперервності бізнесу та якісному обслуговуванні клієнтів. На додаток до важливої підтримки належить вплив Групи як роботодавця та платника податків — 5,9 млрд євро податків і зборів, сплачених за 2019 рік.

Поділитися сторінкою: