12.04.2018

BNP Paribas посилює позиції BGZ BNP Paribas

BNP Paribas Group та Raiffeisen Bank International (RBI) домовились про придбання Групою BNPP ключових видів діяльності Raiffeisen Bank Polska (Core Bank), які будуть об’єднані з BGZ BNP Paribas.

До Core Bank входить уся діяльність Raiffeisen Bank Polska за виключенням портфеля іпотечних кредитів в іноземній валюті та за виключенням обмеженої кількості інших активів. Загальна сума кредитів для роздрібного та корпоративного бізнесів у Core Bank складає 19 млрд злотих (4,5 млрд євро) та сума депозитів клієнтів — до 34 млрд злотих (8,1 млрд євро) на кінець 2017 року.

Завдяки об’єднанню діяльності двох банків буде продовжено укріплення позицій BGZ BNP Paribas як банка №6 на польському ринку. Багаторічний досвід Core Bank особливо у малому та середньому бізнесі, корпоративному банкінгу та факторингу, у напрямку Private Banking, а також його роздрібна мережа посилить роль BGZ BNP PARIBAS у якості ключового гравця у польському банківському секторі і його спроможність підтримувати зростання польської економіки.

Нові можливості перехресного продажу, які надає ця угода, також покращать позиції усіх інших дочірніх компаній BNP Paribas Group, що діють у Польщі (BNP Paribas Securities Services, BNP Paribas Leasing Solutions, BNP Paribas Cardif, Arval) відповідно до Інтеграційної моделі Групи. Більше того, інтеграція Core Bank до BNP Paribas Group надасть клієнтам доступ до міжнародної мережі BNP Paribas та її експертизи.

Остаточне оформлення угоди очікується у 4 кварталі 2018 року за умови узгодження усієї документації з боку KNF та інших органів регулювання.

Ціна угоди установлена у розмірі 3,20 млдр злотих плюс додатково 50 млн злотих на діджиталізацію інвестиційних проектів, що мають бути розроблені до закриття.

Прземек Гданські, генеральний директор BGZ BNP Paribas Group заявив: «На мою думку, ця угода зміцнить нашу позицію серед найкрупніших банків Польщі, наближуючи нас до

5-го
місця. Ми раді бути активним учасником консолідації польського банківського сектору завдяки угоді. Це можливість для нас створити крупніший, більш ефективний та прибутковий банк, який повністю відповідатиме зростаючим потребам наших клієнтів. Raiffeisen Bank Polska є одним із піонерів сучасного банківського бізнесу у Польщі. Я радий, що ми об’єднаємо сили та досвід, створюючи нову організацію, що надихає і відкрита для розвитку та співпраці. У багатьох сферах ми безперечно займемо лідерські позиції».

Петр Чарнецький, генеральный директор Raiffeisen Bank Polska додав: «Команда Raiffeisen Bank Polska дуже рада майбутнім перспективам, що надає об’єднання з BNP Paribas — одною з провідних банківських груп у Європі. Сподіваюсь, що наразі ми продемонстрували свою спроможність адаптуватись, продовжуючи ефективне обслуговування наших клієнтів. Глобальна роль та амбіції BNP Paribas Group на польському ринку — це, безумовно, чудова новина для наших клієнтів».

Жан-Лоран Боннафе, генеральный директор BNP Paribas Group, підсумував: «Я хочу привітати команду Raiffeisen Bank Polska у нашій Групі. Поєднуючи наявні переваги BGZ BNP Paribas з активами та культурою основної банківської діяльності Райффайзен Банку Польска, BNP Paribas Group у Польщі стане референтним банком у всіх сегментах ринку, від споживчого фінансування до приватного банківського обслуговування, від фінансування середнього та малого бізнесу до корпоративно-інвестиційного бізнесу. Це придбання підтверджує нашу позицію провідного універсального банку для обслуговування польських клієнтів, та демонструє нашу прихильність підтримці польської економіки».

Більше інформації отримайте за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.269 сек. | SQL -573 | 33.38MB