23.04.2021

BNP Paribas приєднався до Net-Zero Banking Alliance

  • BNP Paribas приєднався до банківського альянсу Net-Zero Banking Alliance (NZBA), створеного ініціативою Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP FI), посилюючи зобов’язання щодо боротьби зі зміною клімату.
  • Цей банківський Альянс є рішучим кроком залучення фінансового сектору у протидії змінам клімату. Він є частиною Фінансового альянсу Net Zero в Глазго, де пройде наступна кліматична конференція

BNP Paribas включив прагнення позитивного впливу на навколишнє середовище до “корпоративних цілей”, розглядаючи стале фінансування головним рушієм наступного стратегічного плану. Група переконана, що досягнення цілей Паризької угоди вимагає залучення всієї фінансової системи. З моменту підписання Паризької угоди в 2015 році, Група приєдналася до:

  • Колективне зобов’язання ЮНЕП щодо кліматичних дій у 2019 році, група банків, що працює над узгодженням кредитного портфеля з цілями Паризької угоди.
  • Робоча група з фінансових послуг Ініціативи зі сталого ринку, створена Принсом Уельським у лютому 2021 року. Вона об’єднує деякі найбільші банки США, Великої Британії та Європи. Ці фінансові установи прагнуть прискорити трансформацію фінансування для декарбонізації економіки.

Фінансуючи значну частину бізнесу, ці банки можуть стимулювати та підтримати трансформацію компаній через кредитні та інвестиційні рішення.

Альянс є Колективним зобов’язанням щодо кліматичних дій і діятиме як стратегічний форум з метою розширити, поглибити і прискорити перехід на економіку “нульових емісій”.

Учасники Альянсу зобов’язуються:

  • Вирівняти викиди парникових газів, що виникають внаслідок їх кредитування та інвестицій, щоб досягнути вуглецевої нейтральності в 2050 році (підвищення температури обмежене до 1,5 ° C);
  • Створити сценарії переходу, опубліковані визнаними організаціями (IPCC, IEA);
  • Зосередитися на секторах, що викидають найбільше парникових газів, і відіграти ключову роль у переході до нейтральної вуглецевої економіки;
  • Встановити проміжні цілі, не пізніше 2030 року;
  • Щорічно публікувати звіт та плани дій.

Вступ BNP Paribas до Альянсу відповідає зобов’язанням Групи 2015 року щодо узгодження кредитного портфеля до цілей Паризької угоди.

«Підписання спільного зобов’язання з нульовим рівнем вуглецю з проміжними цілями є вирішальним кроком у мобілізації фінансового сектору на захист нашого клімату. Це гучна заява усім зацікавленим сторонам, що забезпечує методологічну основу дій, а також культурний важіль екологічного переходу банків та їх клієнтів.
Починаючи з Паризької конференції у грудні 2015 року, BNP Paribas зобов’язався поступово узгоджувати свій кредитний портфель із цілями Паризької угоди. Ми почали з того, що відмовились від обслуговування видів діяльності. Що забруднюють навколишнє середовище, зокрема, сланцевий газ, вугілля. Ми поставили перед собою дуже амбіційні цілі підтримки зелених технологій. Зараз ми зосереджені тому, аби підтримати трансформацію клієнтів. Ми ретельно розвиваємо наші процеси, продукти та послуги, критерії прийняття рішень та підходи»
, – повідомив Жан-Лоран Боннафе, директор та головний виконавчий директор BNP Paribas.

Поділитися сторінкою:

| 1.192 сек. | SQL -570 | 32.9MB