02.03.2022

BNP Paribas та працівники Групи посилюють підтримку українців

Агресія проти України вимагає солідарності між усіма європейцями та всередині міжнародної спільноти. Разом з ЕБРР BNP Paribas є головним акціонером UKRSIBBANK, який нараховує 5000 співробітників і банківські відділення по всій Україні.

Перш за все, Група зробила все можливе, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників. Підтримка та житло пропонуються працівникам та їхнім сім’ям, які залишають міста та регіони, зокрема через допомогу колег BNP Paribas Polska (Польща).

Також негайно була організована психологічна підтримка працівників та організована мережа HR-співробітників у різних країнах для розгляду і вирішення конкретних ситуацій з підтримки українських працівників. Водночас, UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує працювати безперебійно заради своїх клієнтів та економіки України.

Велика кількість людей, які залишають домівки в Україні, вже створили велику гуманітарну кризу. Тому Група BNP Paribas взяла на себе зобов’язання перед Верховним комісаром ООН у справах біженців та її партнерськими організаціями «Лікарі без кордонів» (MSF) та Червоним Хрестом, що ми будемо робити прямі фінансові внески, щоб допомогти. Для цього Група BNP вже створила спеціальний фонд Rescue&Recover (Порятунок та Відновлення). Внески може зробити кожен працівник та клієнт Групи, незалежно від країни. Зі свого боку, Група виділила у фонд 10 мільйонів євро й готова збільшити суму відповідно до актуальних потреб.

Поділитися сторінкою: