15.04.2022

BNP Paribas та співробітники Групи підтримують Україну

З самого початку конфлікту в Україні співробітники BNP Paribas та Група через заснований Фонд «Порятунок та Відновлення» зосередили свої зусилля на допомозі людям з України. Огляд кількох ініціатив, які були започатковані в Україні, сусідніх країнах та інших країнах Європи.

Співробітники BNP Paribas долучаються до волонтерства, допомоги та хостінгу

В Україні та по всій Європі, зокрема в сусідніх країнах: Польщі, Румунії та Угорщині BNP Paribas заснував ініціативи підтримки та солідарності, щоб допомогти українському населенню. В країні створено гарячу лінію психологічної підтримки, а також гарячу лінію та допомогу з поселенням у сусідніх країнах для працівників UKRSIBBANK та їхніх родин.

BNP Paribas Bank Polska прийняв близько тисячі українських колег та їхніх сімей у своєму кампусі в Лешно в Польщі з моменту початку конфлікту. Банк також забронював 7 готелів на 120 номерів для розміщення колег, які шукали прихисток. Дочірня компанія Групи Arval надала транспортні засоби різним неурядовим організаціям у Польщі та Угорщині для перевезення вантажів.

Сплеск солідарності засвідчили співробітники всієї Групи, які щодня діяли на своєму рівні, щоб підтримати український народ у сусідніх країнах. Це різні дії – від прийому людей з України до перевезення пасажирів, підготовки базових наборів і внесків у Фонд Групи.

Наприклад, програма “1 Million hours 2 help” – «1 мільйон годин для допомоги», яка дозволяє співробітникам BNP Paribas брати участь у благодійних організаціях у свій робочий час, розпочала спеціальні кампанії в Німеччині, Польщі та Франції. Співробітникам дається від 2 до 5 днів на те, щоб стати волонтерами та допомогти українцям.

Водночас в різних країнах Європи співробітники Групи організовують місцеві збори товарів. Пожертвування комп’ютерів та смартфонів у Бельгії, Німеччині та Люксембургу, гігієнічних та дитячих товарів у Франції.

Команда UKRSIBBANK в Україні забезпечує безперервність роботи банку Комерційний банк BNP Paribas в Україні – UKRSIBBANK весь цей час продовжує обслуговувати клієнтів. Безперервність банківських послуг є важливою для повсякденного життя людей та підтримки економіки країни. Працюючі відділення та банкомати, банківські картки, сервіси інтернет банкінгу дають нашим клієнтам можливість доступу до банківських послуг та своїх коштів. Завдяки відданості команд всіх напрямків розвитку бізнесів та підтримки, ІТ та операційному департаментам всі ключові банківські послуги є доступними клієнтам, а більшість відділень UKRSIBBANK залишаються відкритими та доступними скрізь, де це можливо.

У цій винятковій ситуації команда UKRSIBBANK докладає усіх зусиль, щоб і надалі підтримувати своїх клієнтів. Дуже швидко зроблено низку заходів: підвищення лімітів, призупинення комісій тощо.

У Франції, Люксембурзі, Німеччині та Польщі для українців, які хочуть відкрити банківський рахунок у відділеннях Групи, значно спрощено процедуру. Так само NiCKEL тепер приймає українські паспорти для відкриття рахунку у Франції, Іспанії та Бельгії.

Крім того, на самому початку конфлікту Група створила спеціальний фонд Rescue&Recover («Порятунок та Відновлення») для перерахування коштів гуманітарним організаціям, задіяним у допомозі українцям, які полишили свої домівки: ООН, Лікарі без кордонів та Червоний Хрест. Група вже надала 10 млн євро. До збору коштів залучаються як клієнти, так і співробітники по всьому світі.

На початку квітня виділено

3 млн євро
для підтримки українських працівників, які приїхали до Польщі, а також асоціаціям, що допомагають людям, які шукають прихисток в Україні, Польщі, а також у Франції. Ці пожертви є доповненням до ініціатив Фонду солідарності BNP Paribas Polska Foundation щодо забезпечення товарів першої необхідності, розміщення та транспортних рішень.

Фонд Групи «Порятунок та Відновлення» є дуже активним. На сьогодні завдяки пожертвуванням співробітників і клієнтів зібрано

3,5 млн євро
, половина з яких відповідає платежам, здійсненим Групою. Ці кошти були передані Французькому Червоному Хресту, «Лікарям без кордонів», CARE та IFAW (Міжнародному фонду захисту тварин).

Поділитися сторінкою: