18.01.2021

BNP Paribas визнано європейським банком № 1 за рейтинговою оцінкою 2020 компанії «V.E» (рейтинг A1+)

За підсумками проведення другої рейтингової оцінки, встановленої компанією «V.E» (раніше відомою як «Vigeo Eiris») наприкінці 2020 року, BNP Paribas – основний акціонер UKRSIBBANK – отримує максимальний рейтинг A1+.

Завдяки такому результату Група зберігає свою позицію першого банку у секторі «Диверсифікованих банків» у Європі (із 31 компанії) та входить у топ 2% світового рейтингу (за всіма секторами та регіонами) компаній, оцінених агентством на відповідну дату.

Крім того, із оцінкою 71/100 в межах проведення піврічної рейтингової оцінки з напрямку ESG (екологія, соціальні питання та корпоративне управління), у січні 2021 року, BNP Paribas досягла своїх найкращих показників з часів участі Групи у цьому напрямку з 2003 року. Таким чином, BNP Paribas очолює рейтинг як лідер у своєму секторі («Диверсифіковані Банки») та займає 9-те місце серед компаній з найкращим рейтингом агентства, за всіма секторами та регіонами (серед загальної кількості більш ніш 4 900 тис компаній станом на 04.01.2021 р.).

Результати BNP Paribas у рейтинговій оцінці 2020 підтверджують провідну позицію Групи в частині нефінансових показників діяльності у банківському секторі. Вони визнають запроваджені в межах всієї Групи заходи щодо інтеграції найкращих екологічних, соціальних та управлінських принципів проведення бізнесу та корпоративної культури. Рейтинг A1+ є результатом ефективності стратегії КСВ, яку BNP Paribas успішно запроваджує у довготривалій перспективі, при цьому показуючи свою спроможність реагувати на виникнення нових викликів – зокрема, поточної кризи у сфері охорони здоров’я. За цих обставин, як і за будь-яких інших, ми, як у раніше, будемо підтримувати розвиток своїх клієнтів та при цьому будемо застосовувати найкращі етичні стандарти у своїй діяльності», – зазначає Лоранс Пессе, яка очолює напрям Групи з питань КСВ у BNP Paribas.

 

Поділитися сторінкою: