16.12.2021

Бути банком для світу, що змінюється, — це бути відповідальним за майбутнє

Сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві і КСВ – це важливий стратегічний напрямок, якому з кожним днем відповідальний бізнес приділяє все більше уваги і часу. Про це Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості розповіла виданню Banker.ua у публікації «Їм не байдуже: чи наслідує банківський сектор тенденцію соціально відповідального бізнесу».

«Наразі спостерігається поступове переростання теми корпоративно-соціальної відповідальності у глобальну концепцію ESG — екологічне, соціальне та корпоративне управління. І цей новий стандарт підходу до оцінки діяльності компаній в частині їхнього впливу на суспільство й екологію буде визначним при прийнятті бізнес-рішень, у тому числі інвестиційних, – розповіла Яніна Ольховська. Бути банком для світу, що змінюється, — це бути відповідальним за майбутнє.Однозначно, добре працювати тут і зараз вже недостатньо. Необхідно постійно заглядати в майбутнє і мислити на 20-30 років уперед.

Наша роль як фінансової інституції полягає у розвитку додаткових цінностей та переваг у цьому напрямі для всіх зацікавлених сторін UKRSIBBANK: клієнтів, партнерів, працівників, суспільства, навколишнього середовища, додає Яніна Ольховська.

Поділитися сторінкою: