28.05.2015

Час збирати лаври: УкрСиббанк в числі найнадійніших банків

25 травня УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до п’ятірки найбільш стійких банків України за версією одразу двох видань: фінансового порталу «Минфин» і журналу про страхування та фінанси «Фориншурер». Крім того, надійність УкрСиббанку відзначили у своїх рейтингах журнал «Деньги» та «Українське кредитно-рейтингове агентство», які розмістили УкрСиббанк у своїх топ-десятках.

Під час підготовки усіх рейтингів надійності враховувалися здатність банку без затримки виплачувати депозити, ринкова частка, капіталізація, ліквідність, якість активів і пасивів, ефективність діяльності банку, а також рівень підтримки акціонерів.

«Багато в чому завдяки підтримці міжнародної групи, УкрСиббанк залишається найбільш стабільним і надійним банком в Україні, — каже Філіп Жоаньє, член Наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group. Нам довіряють уже 2,4 млн клієнтів по всій Україні, насамперед тому що основний акціонер банку, BNP Paribas Group, має найвищий рейтинг надійності серед усіх фінзакладів з іноземним капіталом, що представлені в Україні».

З результатами та методологією досліджень можна ознайомитися за посиланнями:

Поділитися сторінкою: