02.06.2014

Cherche la femme! Visa Lady Card від французького банку: консьєрж-сервіс, знижки, бонуси та інші привілеї

У травні УкрСиббанк BNP Paribas Group запропонував спеціальні платіжні картки для сучасних успішних жінок — Visa Lady Card у рамках пакетних пропозицій All Inclusive Ultra (Gold) і All Inclusive De Luxe (Platinum).

Visa Lady Card — це унікальна пропозиція, яка поєднує у собі всі стандартні переваги та функції платіжної картки рівня Gold і Platinum, а також:

  • Послугу консьєрж-сервісу по всій Україні у режимі 24/7, завдяки якому можна оперативно отримати будь-яку цікаву інформацію або консультацію: від прогнозу погоди до пошуку репетитора для дитини, від запису в автосервіс до планування відпустки. Вартість послуги консьєрж-сервісу оплачується один раз на рік. Додатково оплачуються лише товари та послуги, які придбані консьєржем за дорученням клієнтки.
  • Додаткові знижки при розрахунку карткою у різних сферах: ресторани і готелі, туристичні компанії, фітнес-клуби і салони краси, автосалони, медичні клініки, бутіки, тощо.
  • Спеціальні пропозиції від банку та партнерів для власників карток.

«Ми цінуємо наших клієнтів і розуміємо, найдорожче, що у них є — це час для спілкування з близькими. Саме тому ми розробили VISA Lady Card — комфортне і максимально вигідне банківське обслуговування для активних жінок. Ми впевнені, що наша картка стане ефективним помічником для сучасних леді, яким необхідно встигнути все: приділити увагу сім’ї, подбати про себе і бути успішними у кар’єрі», — підкреслив заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Картка з унікальними можливостями оформляється у рамках пакетних пропозицій All Inclusive Ultra (Gold), All Inclusive De Luxe (Platinum) в якості основної та/або додаткової картки.

Тарифи на оформлення та обслуговування Visa Lady Сard відповідають тарифам в рамках відповідних пакетних пропозицій.

Поділитися сторінкою:

| 1.511 сек. | SQL -569 | 32.88MB