04.04.2016

Чистий прибуток УкрСиббанку в 2015 році склав 23 мільйони гривень

Фінансова звітність УкрСиббанку BNP Paribas Group за 2015 рік, підготовлена відповідно до МСФЗ, відображає чистий прибуток у розмірі 23 мільйони гривень і валовий результат операційної діяльності у розмірі 2,4 млрд грн.

Фінансова звітність УкрСиббанку BNP Paribas Group за 2015 рік, підготовлена відповідно до МСФЗ, відображає чистий прибуток у розмірі 23 мільйони гривень і валовий результат операційної діяльності у розмірі 2,4 млрд грн, що на 240% більше в порівнянні з результатами 2014 року. Даного результату досягнуто завдяки збільшенню загальних надходжень на 70%, незважаючи на складну економічну ситуацію та девальвацію; при цьому операційні витрати збільшилися лише на 4%. Коефіцієнт витрат/доходів поліпшився та досяг рівня 44% у порівнянні з 72% у 2014 році.

Обсяг споживчих депозитів УкрСиббанку виріс у порівнянні з аналогічним показником минулого року більш ніж на 75%, головним чином, у національній валюті; валовий кредитний портфель збільшився на 45%; сумарні активи досягли 43,4 млрд грн, показуючи приріст на рівні 65%. У 2015 році банк продовжував зміцнювати свою високу ліквідність як в іноземній, так і в національній валюті.

Усі напрями діяльності зробили свій внесок до високих показників роботи банку. Роздрібний бізнес різко збільшив фінансування в гривні завдяки, зокрема, стабільному розвитку відносин з середнім і малим бізнесом.

Корпоративний бізнес збільшив кредитний портфель у гривні втричі, де лідерську позицію посіло кредитування міжнародних компаній. Два ключові принципи стратегії — орієнтованість з одного боку на міжнародні компанії, чия бізнес-модель зазвичай полягає в імпортуванні/дистрибуції, і з іншого боку на сектор української економіки, що займається експортом, а саме агропромисловий комплекс, — забезпечили банку стабільний доступ до експортної валютної виручки та частку в розмірі 10% в іноземній валюті.

«Позитивні результати діяльності УкрСиббанку в 2015 році вказують на те, що наша бізнес-модель має успіх, — каже Філіп Дюмель, голова правління УкрСиббанку BNP Paribas Group. — У 2016 році ми будемо дотримуватися нашої стратегії та надавати своїм клієнтам найкращі в своєму класі продукти та послуги, а також сприяти розвитку економіки України. Наші акціонери — ЄБРР і BNP Paribas, які володіють 40% і 60% акцій компанії відповідно, — вкотре продемонстрували прихильність до банку, збільшивши власний капітал 1-го рівня на 3,3 млрд гривень у лютому 2016 року. В цілому, я впевнений у майбутньому та подальшому розвитку нашого банку в Україні».

Поділитися сторінкою: