30.11.2018

Climate Changemakers Awards: UKRSIBBANK розшукує молодих науковців

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розшукує приховані інтелектуальні потужності серед молодих вчених, що здатні змінити екологію на краще завдяки грантовому проекту «Climate Changemakers Awards».

У виборі гідних кандидатів ми заручилися компетентною підтримкою експертів у галузі «Екологія»:

  • Тетяна Мітченко, професор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Генеральний директор ТОВ «НВО «Екософт», президент ВВО «WaterNet». Спеціалізується на розробці нових методів та модернізації існуючих систем водопідготовки та водоочистки і має величезний досвід не тільки науковця, а й керуючого вдалого бізнес-проекту, що визнаний на міжнародному ринку водоочисних технологій.
  • Лариса Головань, яка є автором і співавтор 42 наукових та навчально-методичних праць, спеціалізується на еколого-генетичному моніторингу та селекційних дослідженнях, кандидат наук.
  • Олена Хоменко — завідувач кафедри екології, доцент, голова Черкаського обласного осередку Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація екологів університетів», член робочої групи Міністерства освіти і науки України з розробки галузевого стандарту освіти зі спеціальності «Прикладна екологія». Спеціалізується на фотохімії атмосфери, моніторингу поверхневих вод, екологічній безпеці.
  • Людмила Білик, доктор педагогічних наук, член — кореспондент МАНЕБ (Міжнародної Академії наук екології і безпеки людини). Професор досліджує проблему формування екологічної відповідальності та екологічної компетентності у студентів технічного фахує автором більше 200 наукових праць в галузі прикладних досліджень з загальної екології та педагогіки.

Керуючись досвідом наших визнаних експертів у проекті «Climate Changemakers Awards», ми плануємо визначити кращого із студентів, аспірантів, молодих науковців, що розділяють цінності, які підтримує банк. Ми прагнемо переконати прогресивну молодь у наявності компаній, що готові зробити свій внесок у вирішення актуальних екологічних світових проблем та підтримати ідеї, які позитивно вплинуть на кліматичне середовище.

Впевнені, що ваш проект здатен протидіяти зміні клімату. Заявки на участь приймаються до 2 грудня 2018 року за посиланням за напрямками конкурсних робіт: земля, вода, повітря, людина, радіація, відходи. Чекаємо на ваші геніальні розробки та ідеї!

Поділитися сторінкою:

| 1.094 сек. | SQL -572 | 33.54MB