15.06.2022

Cпеціальна пропозиція від UKRSIBBANK та Глово

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у партнерстві з Mastercard та Glovo стартує нову акцію фінансової підтримки благодійних організацій та ініціатив для українців, що постраждали від російської агресії. В рамках акції до 13 серпня 2022 року при внесенні благодійних донатів у додатку Glovo з карткою Mastercard від UKRSIBBANK, внесок буде подвоєно. В підсумку благодійна організація отримає вдвічі більшу суму переказу. Наприклад, якщо клієнт у додатку Glovo перерахує 150 грн на потреби благодійних організацій, UKRSIBBANK та Mastercard додадуть 150 грн від себе, і в результаті сукупний благодійний внесок становитиме 300 грн.

Щоб скористатися пропозицією, необхідно:

  1. Мати картку Mastercard, емітовану UKRSIBBANK, або під час дії акції оформити її.
  2. Бути/стати користувачем Glovo та завантажити мобільний додаток сервісу.
  3. У розділі «Допоможи Україні» обрати ініціативу, до якої хочете приєднатися. Вказати суму платежу та оплатити карткою Mastercard від UKRSIBBANK.

Наразі кошти можна перерахувати на потреби наступних організацій: «Повернись живим», «Фундація Дім Рональда Макдональда», «Common Help UA», «UAnimals», «Восток-SOS», «СОС Дитячі містечка», Благодійний фонд «Клуб Добродіїв».

В акції також беруть участь такі ініціативи як: «Підвішені продуктові набори із OVO» для дітей і літніх людей, «Пригости захисника» мережі ресторанів «Кухня» та підтримати проект «Donor.ua». Також можна долучитися до збору коштів на набори першої необхідності «Бон-бокс» та ініціативу «Одягни захисника» організовану фондом Бон.

Якщо ви знаходитесь у місті, де не працює доставка Glovo та через це не можете зробити благодійний внесок, рекомендуємо обрати будь-який інший адрес доставки, де вона здійснюється компанією (наприклад, місто Київ).

«UKRSIBBANK продовжує підтримувати державу та українців і шукати різні підходи у реалізації цієї справи. Тож зараз ми вирішили не просто перерахувати кошти благодійним організаціям, а підтримати ініціативність наших клієнтів. Сьогодні в Україні діє велика кількість благодійних організацій, кожна з них має свій напрямок діяльності і допомагає різним категоріям населення. Подвоюючи суму благодійних донатів, ми зможемо охопити різні сфери та спрямувати допомогу туди, де її справді потребують», – розповідає Мар’ян Хомин, Начальник Департаменту Маркетингу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Пропозиція діє по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій, та територій, де органи державної влади тимчасово не здійснюють повноваження внаслідок збройної агресії проти України.

Детальніше про акцію та умови участі за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.225 сек. | SQL -570 | 33.35MB