01.12.2020

Цифровий листопад: міжнародне свято цифрових культур за підтримки UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером французько-українського VR-фестивалю «Virtualité», до програми якого цьогоріч уперше долучився Французький інститут в Україні.

З 2017 Французький інститут та мережа французьких культурних закладів за кордоном проводять у різних країнах світу міжнародне свято цифрових культур під назвою «Цифровий листопад».

Цифровий розвиток притаманний усім сферам нашого життя. UKRSIBBANK як провідний банк щодня пропонує технологічні рішення для клієнтів. Водночас, як відданий прихильник кіномистецтва, ми прагнемо, щоб якомога більше глядачів отримали новий захоплюючий досвід занурення у VR-кіно. Такі інноваційні фільми повністю занурюють глядачів у вигаданий сюжетний простір і роблять їх одними з героїв кіно, – розповів Лоран Дюпуш, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Вже понад 100 років головний акціонер UKRSIBBANK – Група BNP Paribas підтримує кінематограф. Це одне з наших справжніх захоплень, яке ми поділяємо зі своїми клієнтами. В Україні наш банк також традиційно є партнером кінопрограм ФІУ. Творчий підхід та інновації – це те, що об’єднує кінематограф та UKRSIBBANK».

Як ексклюзивний партнер програми кіно та інновацій під назвою «Virtualité» UKRSIBBANK запрошує своїх клієнтів насолодитися цифровим мистецтвом та ознайомитися з яскравими VR-творами французького та українського виробництва на фестивалі «Virtualité», який відбудеться 3-4 грудня.

Серед восьми VR досвідів відвідувачі фестивалю також зможуть побачити дві стрічки Яна Кунена «Аяуаска» та «-22,7° С», які перенесуть глядачів до нетрів амазонських джунглів і загадкових шаманські практик племені Шипібо, а також у самісіньке серце Гренландії, куди всі вирушать разом з музикантом на ім’я Molécule у пошуках звукової гармонії. З українського боку до програми увійшов фільм Альони Стулій «Бабин Яр», який запропонує історичну VR-реконструкцію цього жахливого злочину, скоєного у 1941 році.

Деталі за посиланням.

Поділитися сторінкою: