27.12.2013

Дайте два: нова кредитна програма для СМБ від УкрСиббанку

З червня близько 700 юридичних осіб та підприємців скористалися кредитами для середнього та малого бізнесу від УкрСиббанку BNP Paribas Group: на поповнення оборотних коштів, фінансування поточної діяльності компанії, купівлю обладнання, транспорту, нерухомості за ставкою від 16,9% річних у гривні.

Щоб отримати такий вигідний кредит підприємству потрібно мати поточний рахунок з оборотами і зарплатний проект в УкрСиббанку. Також позичальником може стати і новий клієнт, при цьому виконання даних умов забезпечить йому мінімальну вартість кредиту.

Сектор середнього та малого бізнесу створює багато робочих місць, стимулює розвиток економіки країни і потребує додаткового фінансування, тому з початку року банк суттєво знизив процентну ставку за кредитами для даного сектора — більше 7%. Створюючи сприятливі умови для розвитку бізнесу, УкрСиббанк тим самим зміцнює економіку країни.

Також УкрСиббанк пропонує представникам СМБ легкий овердрафт до 100 тис. грн під 0,01% в перший місяць обслуговування, основними перевагами якого є мінімальний необхідний пакет документів, наданий клієнтом, і найкоротший строк прийняття рішення про надання фінансування клієнту.

Поділитися сторінкою:

| 1.071 сек. | SQL -578 | 33.5MB