17.10.2019

Дефіцит поточного рахунку стабілізувався, приплив інвестиції в держоблігації сприяє поповненню золотовалютних резервів

«Поточний рахунок платіжного балансу України незначно погіршився в серпні: кумулятивний дефіцит за 12 місяців збільшився на 3,9% в порівнянні з липнем до

4,13 млрд дол США
. Ми очікуємо, однак, що до кінця року дефіцит не перевищить наш прогноз на рівні 4,4 млрд дол. США. Незважаючи на істотне зростання імпорту продукції машинобудування, стійке збільшення експорту агропродукції, а також стабільні надходження від трудових мігрантів, будуть стримувати подальше розширення дефіциту»,
— ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 10 жовтня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.293 сек. | SQL -575 | 32.99MB