17.06.2015

День народження УкрСиббанку: 25 років позитивних змін

Цього року 18 червня УкрСиббанк відзначає свій 25-й День народження. За цей час наша країна пройшла велетенський шлях розбудови незалежної держави зі справжнім європейським потенціалом. І весь цей час ми були активними учасниками змін, підтримуючи українську економіку, привносячи справжній міжнародний досвід, та демонструючи на власному прикладі, як досягти позитивних змін.

Від дюжини до 2,5 мільйонів клієнтів. Від офісу в обласному центрі до членства у групі, присутній у 75 країнах по всьому світі. Від амбіційного регіонального банку до національного лідера з найвищим рейтингом надійності материнської групи з-поміж усіх присутніх в Україні банків.

Сьогодні ми згадуємо весь шлях позитивних змін УкрСиббанку, в якому ми виділили 25 основних віх:

1990

Реєстрація комерційного інноваціонного банку «Харьковинкомбанк» у держреєстрі СРСР

1991

Банк стає акціонерним та реєструється у Національному банку України.

1992

Вступ до українсько-сибірської корпорації «УкрСибинкор» та подальше перейменування на УкрСиббанк. Стратегічна співпраця з сибірською компанією припинилася вже за кілька років.

Того ж року сталася ще одна важлива подія: перший іноземний кореспондентський рахунок було відкрито у банку «Скальбер Дюпон» з міста Лілль, Франція. Саме так, співпраця УкрСиббанку з французами сягає коріннями ще у 1992 рік!

1994

Поділитися сторінкою:

| 1.230 сек. | SQL -569 | 33.5MB