07.06.2021

Діджиталізація мрій українців: UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив сервіс Dreams

Унікальна можливість відправити собі в майбутнє гроші для втілення мрії

18 травня 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив унікальний для українського ринку сервіс Dreams, який допоможе українцям здійснювати їхні мрії. Сервіс Dreams доступний у додатку UKRSIB online. З його допомогою користувачі можуть зробити діджиталізацію своїх мрій, і процес їхнього втілення в життя стане набагато простішим та ефективнішим.

Люди звикли мріяти з самого дитинства, коли уявляють свої майбутні професії, – хтось хотів стати відомим кіноактором, дослідником космосу чи видатним ученим. У своїх мріях українці купують нові автомобілі, планують подорожі в далекі краї та відправляють дітей на навчання за кордон. Проте у реальному житті більшість мрій так і залишаються мріями через брак коштів або через власні страхи та нерішучість.

Алла Клименко, психолог та експерт зі щастя, вважає, що велику роль у здійсненні мрій відіграють знання та віра, що все можливо реалізувати. Якщо людина готова спробувати у своєму житті щось нове, довіряє і є відкритою, це суттєво збільшує її шанси на успіх. «У кожного з нас є думки та певні ідеї щодо задоволення та смислу нашого життя», – каже Алла Клименко. І радить сміливо записувати власні мрії і нічого не боятися: «Все, що нам потрібно, — це рухатися вперед і дивитися своєму страху в очі. Діяти!»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив сервіс для здійснення мрій Dreams, розроблений і з успіхом запущений у Швеції, а потім і в інших країнах Європи. Він дає можливість клієнтам краще орієнтуватися у їхньому фінансовому житті та формує ґрунтовні фінансові звички.

Згідно зі статистикою, 65% українців пам’ятають, про що мріяли в дитинстві, і 45% виховують мрійниками своїх дітей.

«У 70% опитаних українців наразі є мрія, але найбільшим бар’єром для здійснення є нестача грошей. І наш банк може допомогти українцям наблизитись до мрій. Уявіть, що банк – це машина часу, за допомогою якої можна взяти гроші у себе в майбутньому або відправити собі в майбутнє гроші для втілення мрії. І якщо з кредитами все зрозуміло, то із завданням відправки грошей собі в майбутнє людина здатна впоратися гірше. Ми придумали рішення, яке дозволить українцям втілювати свої мрії», – зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Хенрік Росвал, співзасновник та CEO Dreams у Швеції, зазначає, що ідея створення сервісу з’явилася, щоб зробити банківські послуги не такими одноманітними та змінити підхід банків до надання фінансових послуг. «Фундаментальним завданням було надати людям можливість заощаджувати гроші і мати на руках інструменти для раціонального використання», – розповів Хенрік Росвал.

Dreams допомагає обрати мрію, визначити необхідну суму та час, за який хочеться досягти мети. Але найголовніше – унікальні інструменти-сейфхаки. Вони дають можливість відкладати на здійснення бажань частку коштів, а також допомагають корисними порадами щодо несподіваних джерел економії.

Тож тепер українці можуть не лише мріяти, але й діджиталізувати та реалізувати власні мрії разом із UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Це унікальна можливість досягати бажаного в зручний та ефективний спосіб, отримуючи задоволення від життя.

Матеріал опублікований 28 травня, 2021, на buro247.ua

Поділитися сторінкою: