06.03.2015

Для платіжних карток відмінено паперові конверти з PIN-кодами

Шановні клієнти!

УкрСиббанк повідомляє, що всі картки, які Ви замовлятимете з 10 березня 2015 року1, видаватимуться без паперового конверту з PIN-кодом. Відтепер Ви самостійно обираєте та встановлюєте зручний для себе PIN-код.

Картка надаватиметься Вам в неактивному стані, тобто без можливості здійснення будь-яких платіжних операцій з її використанням. За карткою буде встановлений початковий PIN-код «0000».

Для активації картки (після отримання SMS-повідомлення про необхідність активації картки) необхідно:

 1. Вставити платіжну картку в банкомат / кіоск УкрСиббанку та ввести початковий PIN-код «0000», після чого банкомат / кіоск автоматично запропонує змінити PIN-код.

  Для карток MasterCard зміна PIN-коду також доступна в будь-якому банкоматі світу, але в такому випадку після введення початкового PIN-коду держатель картки має самостійно вибрати в меню банкомату пункт зміни PIN-коду (без зміни PIN-коду проведення операцій з карткою неможливе).

 2. Ввести новий власний PIN-код та підтвердити його.

Після зміни PIN-коду картка стане активною, а Ви отримаєте SMS-повідомлення про активацію картки.

Звертаємо Вашу увагу на безпеку використання платіжної картки – змінений PIN-код треба зберігати окремо від платіжної картки!

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до обслуговуючого відділення або за телефонами інформаційно-довідкової служби StarContact:

 • 729 — безкоштовно з мобільних телефонів;


 • 0 800 505 800
  — безкоштовно в межах України;


 • 380 44 590 06 90
  — для міжнародних дзвінків.
1 — Всі картки, які були замовлені до 10.03.2015 р., будуть видані з паперовим конвертом з PIN-кодом.

Поділитися сторінкою:

| 1.081 сек. | SQL -570 | 33.51MB