22.06.2018

До завершення етапу прийому заявок на участь у POPCORP accelerator від UKRSIBBANK залишилось три дні

Щоб дізнатися ціну одного дня — запитайте у стартапера, що поспішає подати заявку на участь POPCORP accelerator від UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Radar Tech. Залишилось всього три дні до закриття етапу прийому заявок на корпоративний акселератор і банк готовий надати менторську підтримку сміливцям, що амбітно планують змінити інноваційні підходи до діжиталізації фінансової сфери. Адже діджитал стратегія є одною з основних складових розвитку UKRSIBBANK, що відбувається у прискореному режимі, тому робота зі стартапами так важлива для банку.

«Україна впевнено рухається у напрямку

cashless-економіки
. Вже біля 40% обсягу транзакцій відбуваються у безготівковій формі. Щотижня стрічки новин рясніють звітами про нові досягнення у розвитку сучасних платіжних технологій. Безготівкова оплата майже усюди — цим зараз нікого не здивуєш. З іншого боку — використання електронних банківських сервісів для 60% українців починається і завершується біля банкомату. Ми шукаємо стартапи, які зможуть підвищувати кількість користувачів у

cashless-економіці»
, — розповідає Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Для відбору учасників запрошені представники різних бізнес напрямків банку, вони ж будуть у складі виборчої комісії, а в подальшому супроводжуватимуть проекти у якості менторів. З усіх отриманих заявок на POPCORP accelerator журі обере 30 півфіналістів, які пройдуть програму преакселераціі — тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть динамічну, адаптовану під особливості банківської сфери, навчальну програму від вітчизняних і міжнародних експертів.

Ваша заявка може перетворитися в успішний початок позитивних змін разом з UKRSIBBANK, тому встигніть її подати до 24 червня. Серед учасників може бути і ваш стартап!

Поділитися сторінкою: