10.11.2022

Дохід Групи BNP Paribas у ІІІ кварталі 2022 року склав 12,3 млрд євро

За підсумками ІІІ кварталу 2022 року дохід BNP Paribas – основного акціонера UKRSIBBANK склав 12,3 млрд євро, що на 8% більше у порівнянні з третім кварталом 2021 року. Завдяки надійній моделі, підкріпленій довгостроковим стратегічним підходом розвитку, Група BNP Paribas також досягла зростання чистого прибутку до 2,8 млрд євро, що на 10,3% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Диверсифікована та інтегрована модель Групи та її здатність комплексно супроводжувати клієнтів та економіку сприяли значному зростанню доходів і прибутку у третьому кварталі 2022 року.

Отриманий фінансовий результат відображає унікальне позиціювання Групи в Європі.

«Ми продовжуємо посилювати наші ініціативи та спрямовуємо всі ресурси на надання якісних послуг нашим клієнтам та економіці Європи. Завдяки цьому, Група отримала гарні результати у третьому кварталі. Наші показники демонструють спроможність Групи до розширення та розвитку головних платформ, що підтримують економіку Європи. Вони відображають активність наших клієнтів, котрі зростають разом з економікою, і водночас спроможність BNP Paribas підтримувати приватних та корпоративних клієнтів та великі фінансові установи на всіх етапах економічного циклу. Щоби відповідати зростаючим потребам у трансформації нашої економіки та суспільства, Група продовжує працювати у напрямках захисту довкілля, протидії змінам клімату, підтримки біорізноманіття, переходу до циркулярної економіки, сталих заощаджень, інвестування та фінансування, а також інклюзії в суспільстві. Я хочу подякувати командам усіх країн присутності Групи та клієнтам за їхню довіру BNP Paribas».

Жан-Лоран Боннафе
Головний виконавчий директор BNP Paribas

Повна версія прес-релізу за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.207 сек. | SQL -574 | 33.06MB