03.04.2019

Допрем’єрні покази французьких стрічок разом з UKRSIBBANK

4 квітня розпочинаються допрем’єрні покази найактуальніших кіно-новинок французького кіно, що пройдуть у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах, у рамках культурного фестивалю «Французька весна» в Україні.

Ексклюзивним партнером кінопрограми є UKRSIBBANK BNP Paribas Group, що віддано підтримує свято французької культури більше десяти років.

Допрем’єрні покази — це яскрава палітра прем’єр кількох сучасних французьких фільмів, що поєднує в собі масові твори із авторським кіно. Програму відкриває драма «Обіцянка на світанку», екранізація однойменного роману лауреата Гонкурівської премії Ромена Гарі. Книга розповідає про матір письменника, яка з ранніх років сина вірила в його блискуче майбутнє і пророкувала йому кар’єру дипломата. У головних ролях — П’єр Ніне та Шарлотта Генсбур.

Також українські глядачі зможуть першими оцінити нову роботу Франсуа Озона — драма «З божої волі», що вперше показана в конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю, де фільм був відзначений Гран-прі журі; драму «Подвійні життя» — від Олів’є Ассайаса про паризьку богему, де головні ролі блискуче зіграли Ґійом Кане та Жюльєт Бінош; кінострічку «Полуничка» про становлення еротичної фотографії в кінці XIX століття, а також «Едмонд» — історичну трагікомедію.

UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group вже 13 років підтримує фестиваль «Французька весна» в Україні.

З одного боку, UKRSIBBANK є найбільшою французькою інвестицією в Україні, а також є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, яка працює в більш ніж 70 країнах світу, і підтримує різноманітність і культурний обмін.

З іншого боку, BNP Paribas підтримує європейське кіно вже більше 100 років. Творчий підхід та інновації — це те, що об’єднує кіно і наш банк.

Кіно — це одне з наших справжніх захоплень, яке банк поділяє зі своїми клієнтами. Ми прагнемо показати світу якомога більше справжніх перлин кінематографа: як класичних фільмів з витонченою грою акторів, так і кіно з технологіями майбутнього.

Ознайомтесь з детальною кінопрограмою допрем’єрних показів та обирайте свою «Французьку весну»!

Повну програму заходів фестивалю «Французька весна» дивіться за посиланням.

Поділитися сторінкою: