06.07.2018

Доступ дозволено: 14,9% у гривні на розвиток бізнесу

14,9% у гривнях — найнижчу відсоткову ставку з липня 2018 р. пропонує середньому та малому бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Наразі це найдоступніший на українському фінансовому ринку кредит.

За оцінками експертів, кожен другий представник середнього та малого бізнесу вважає, що йому необхідно додаткове фінансування. Розуміючи важливість розвитку і зростання сектору СМБ для вітчизняної економіки, а також високо оцінюючи потенціал підприємництва, UKRSIBBANK BNP Paribas Group покращує умови кредитування, знижуючи відсоткову ставку, тим самим підвищуючи доступ до додаткових ресурсів представникам середнього і малого бізнесу.

«Сьогодні наш банк пропонує найвигідніші умови на українському ринку кредитування СМБ — ставку 14,9% річних у гривні при кредитуванні на поповнення обігових коштів, на фінансування поточної діяльності компанії, покупку обладнання, транспорту і нерухомості», — говорить заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Зазначимо, що кредити на поповнення обігових коштів — це один з найефективніших інструментів розвитку СМБ.«Серед переваг обслуговування UKRSIBBANK не лише найвигідніші умови кредитування, а й прозорі критерії оцінки позичальників та професійна експертиза міжнародного банку. Персональні менеджери з обслуговування клієнтів середнього та малого бізнесу завжди порадять найкращі інструменти для розвитку бізнесу. Адже перш за все ми разом з нашими клієнтами будуємо партнерські відносини і успіх у бізнесі наших клієнтів — це й наш успіх», — продовжив Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.459 сек. | SQL -570 | 33.5MB