17.07.2018

Доступні можливості: клієнти UKRSIBBANK збиратимуть кошти на створення інклюзивного середовища для дітей з синдром Дауна

З 17 липня по 17 жовтня 2018 року — протягом трьох місяців UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами збиратиме кошти на організацію інклюзивного середовища, яке сприятиме розвитку та навчанню дітей з синдромом Дауна. Це вже дев’ятий проект, який банк позитивних змін щороку реалізовує спільно з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром».

UKRSIBBANK як частина міжнародної фінансової групи BNP Paribas дотримується принципів сталого розвитку. Ми переконані, що у сучасному світі бізнес має бути ближчим до суспільства.

«Сьогодні UKRSIBBANK підтримує різні соціально важливі проекти. І така підтримка триває роками. Зокрема, вже дев’ять років поспіль банк звертає увагу суспільства до потреб людей з синдромом Дауна, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Ми впевнені, що кожна людина повинна бути щасливою і має право на освіту, саморозвиток і реалізацію. Інклюзивна освіта цінує розмаїтість, унікальну роль кожної дитини і дозволяє всім дітям отримати якісну освіту. Більше того, комфортне спілкування та навчання разом з однолітками — це справжня можливість соціалізації дітей. Об’єднавши зусилля ми можемо допомогти дітям з синдромом Дауна спілкуватися зі своїми однолітками і дивувати світ своїми талантами».

Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у майже 300 відділеннях UKRSIBBANK та отримати у символічний подарунок наліпку «Я ПІДТРИМУЮ!». Також кошти можна перерахувати на користь ВБО «Даун Синдром» 26004265663403, МФО 351005 АТ «УКРСИББАНК». Підтримати акцію можна й онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром». Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка». Щокварталу банк з власних коштів перераховує на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми усіх розрахунків, здійснених клієнтами з використанням цих карток.

Цього року зібрані кошти будуть спрямовані на створення спеціальної платформи, що збиратиме та поширюватиме найкращі сучасні практики розвитку та навчання дітей із синдромом Дауна для сприяння їх соціалізації у суспільстві. Також, три найкращі соціально-педагогічні проекти, що формуватимуть комфортний інклюзивний простір отримають міні-гранти. Крім того, планується навчання фахівців і батьків інноваційним методикам в галузі освіти, охорони здоров’я та соціалізації людей з синдромом Дауна.

«Ми прагнемо об’єднати зусилля багатьох організацій та ініціатив, щоб ділитися новими методиками і практиками розвитку та навчання дітей із синдромом Дауна. Об’єднавши наші зусилля, ми зможемо сприяти створенню кращого інклюзивного середовища для дітей із особливими освітніми потребами в Україні. Дякуючи підтримці нашого надійного партнера UKRSIBBANK, ми зможемо реалізувати наші цілі», — підкреслила президент БВО Даун Синдром Олена Большаніна.

За офіційною статистикою, в Україні щороку народжується близько 450 дітей з синдромом Дауна. Світовий досвід показує, що обмеження соціальних можливостей дітей має негативний плив на розвиток суспільства. На жаль, навіть у ХХІ столітті через упередженість суспільства, «зайва» хромосома може зруйнувати надії на щасливе майбутнє. Утім, вже давно існують дані, що завдяки належній увазі, спеціальним програмам розвитку та інклюзивній освіті діти з синдромом Дауна можуть вчитися, займатися творчістю, працювати, мати хобі та стати повноцінними членами суспільства. Більше того, є чимало прикладів досягнення неабияких професійних висот людьми з синдромом Дауна. Зокрема, це актори, ресторатори та навіть викладачі.

Вже дев’ять років UKRSIBBANK — банк позитивних змін разом зі своїми клієнтами прагне зламати застарілі стереотипи. За час проведення акції «Срібна монетка» ми зібрали понад два мільйони гривень. Завдяки цьому нам вдалося реалізувати низку проектів, зокрема: обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширення програм з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексна діагностика, консультування дітей та батьків, друк спеціальної літератури, гранти на реалізацію регіональних проектів для поліпшення якості життя людей з синдромом Дауна.

Поділитися сторінкою: