13.04.2018

«Довгі ночі короткого метра» разом з UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — ексклюзивний партнер кінопрограми фестивалю «Французька весна» в Україні — запрошує усіх на «Довгі ночі короткого метра». Це

6-7
годин найкращих французьких короткометражних фільмів. Всі стрічки демонструватимуться мовою оригіналу з субтитрами.

На вже традиційних для «Французької весни» «Довгих ночах короткого метра» 13-14 квітня в Києві, 14 квітня в інших містах: Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі та Рівному. Демонструватимуть вибірку найкращих короткометражок з міжнародних фестивалів у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто. Фантастичні драми, комедії, анімаційні фільми — кожен знайде щось до душі.

«Теплі весняні вечори заплітають довге дійство ночі у феєричну кіноподорож. Французьку весну в Україні вже неможливо уявити без «Довгих ночей короткого метра», адже з моменту виникнення фестивалю ця частина завжди була справжньою родзинкою фестивалю кінопоказів», — зауважила начальник служби бренду і комунікацій UKRSIBBANK Яніна Ольховська.

Нагадаємо, що понад 100 років BNP Paribas Group, частиною якої є UKRSIBBANK, підтримує кіномистецтво як у Франції, де кіно — це особлива легендарна культура, так і в усьому світі. Зокрема, вже вісім років із них BNP Paribas Group підтримує інновації та реалізовує сміливі ідеї у кінематографі, відшуковуючи новітні режисерські підходи на Mobile Film Festival. Група сприяє молодим талантам як на фестивалі мобільного кіно, так і підтримуючи розвиток кіномистецтва у будь-яких його проявах.

Поділитися сторінкою: