04.04.2016

Довгостроковий кредитний рейтинг УкрСиббанку підтверджено на найвищому рівні

31 березня 2016 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг УкрСиббанку BNP Paribas Group на рівні uaAAА, що означає найвищу кредитоспроможність банку.

При формуванні рейтингу враховувалися основні підсумки роботи банку за 2015 рік, регулярна та особлива інформація банку як емітенту, а також окремі форми статистичної звітності банку за грудень 2015 року та січень-лютий 2016 року.

«Суттєве поповнення статутного капіталу УкрСиббанку його акціонерами (міжнародною групою BNP Paribas і Європейським банком реконструкції та розвитку) дозволило збільшити обсяг регулятивного капіталу банку в 2,6 рази та сформувати дуже хороший запас з нормативу адекватності регулятивного капіталу, а також підтримувати нормативи ліквідності банку на високому рівні, — підкреслили в рейтинговому агентстві. — Це підтверджує як наявність у банку хорошого рівня зовнішньої підтримки з боку його акціонерів, так і доречний рівень консервативності рішень менеджменту УкрСиббанку в галузі управляння ризиками у складний для банківської системи України період».

Агентство підтримує довгостроковий кредитний рейтинг УкрСиббанку з липня 2014 року.

Поділитися сторінкою: