03.11.2015

Екскурсія Подолом з УкрСиббанком

Останніми роками кияни спостерігали створення нової транспортної розв’язки з тунелем на Поштовій площі. Як свідчить історія, це місце доволі давно являло собою складне роздоріжжя різноманітних транспортних маршрутів.

Питанням минулого та сьогодення важливого містобудівного вузла на березі Дніпра присвячено ексклюзивну екскурсію «Поштовою площею скрізь роки» від дослідника київської старовини Михайла Кальницького. Києвознавець та історик, автор більш ніж 4000 публікацій у газетах та журналах, 30 книг з історії Києва, багатьох статей Михайло Кальницький у властивій йому невимушеній манері розповість про роль Поштовій площі, характер її забудови, ключових будівлях у духовному і культурному контексті, а також про відомих діячів, що в різний час доклали руку до створення колориту Поштової.

Ви дізнаєтесь про будівництво, знесення і відродження церкви Різдва Христового, історії вже зруйнованих будинків та їх старих власників, загадки поштового будиночка і долю будівлі млина Бродського, пам’ятку Києва – фунікулер і споруди, які в різний час перебували на дніпровських причалах біля Поштової площі.

Запрошуємо Вас на незабутню подорож Подолом!

Тільки 14 листопада о 13 години чекаємо на Вас в булгаковському книжковому клубі (вхід ліворуч) за адресою: вулиця Андріївський узвіз, 13. Тривалість заходу – 2 години. Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

Чекаємо на Вас!


Реєстрацію завершено. Чекайте на наступні події!

Поділитися сторінкою:

| 1.536 сек. | SQL -570 | 32.87MB