15.03.2018

«Експерт-рейтинг» підтвердив найвищий довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK

У березні 2018 року рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group на рівні uaААА за національною українською шкалою, що означає найвищий рівень кредитоспроможності. Така висока оцінка свідчить про надійність та стабільність банку.

Підставою для підтвердження рейтингу став фінансовий результат роботи банку у 2017 році, а також статистична звітність за 2017 рік та січень 2018 року.

Агентство «Експерт-рейтинг» високо оцінило прибуткову діяльність банку та підкреслило, що за підсумками 12 місяців 2017 року розмір чистого відсоткового доходу UKRSIBBANK BNP Paribas Group склав 2,64 млрд грн.

У підсумках «Експерт-рейтинг» зазначено: UKRSIBBANK виконує свої зобов’язання, банк добре забезпечений регулятивним капіталом та ліквідністю, підтримуючи запас ключових нормативів, водночас банк оптимізує миттєву та поточну ліквідність під поточну ринкову ситуацію; якість кредитного портфелю банку за листопад та грудень суттєво покращилась, також усі чотири квартали банк показував прибуток.

Більше про довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group та методику оцінювання можна дізнатися на сторінці рейтингового агентства «Експерт-рейтинг».

Поділитися сторінкою: