26.03.2021

«ЕКСПЕРТ-РЕЙТИНГ» підтвердив найвищий довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK

26 березня 2021 року рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group на рівні uaААА за національною українською шкалою, що означає найвищий рівень кредитоспроможності. Така висока оцінка свідчить про надійність та стабільність банку.

Станом на початок березня 2021 року UKRSIBBANK був дуже добре забезпечений капіталом (регулятивним і основним) та ліквідністю, на що вказують показники відповідних нормативів банку. Портфель активів був добре диверсифікованим, що позитивно впливало на його якісні характеристики. За підсумками 2020 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав прибуток в обсязі 1,312 млрд грн. При цьому, агентство «Експерт-рейтинг» підкреслює, що впродовж дев’яти останніх кварталів поспіль UKRSIBBANK генерував вагомі обсяги прибутку на постійній основі. Здатність банку в умовах триваючого карантину генерувати суттєві обсяги доходів та демонструвати вагомі фінансові результати високо оцінюється агентством.

Більше про довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group та методику оцінювання можна дізнатися на сторінці рейтингового агентства «Експерт-рейтинг».

Поділитися сторінкою: