27.01.2023

Експерти UKRSIBBANK: роздрібне кредитування

Юлія Кадуліна, Заступниця Голови правління з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group поділилася експертизою про ситуацію із споживчим кредитуванням в Україні.

Кредитна картка вже давно стала частиною життя українців і залишається зручним інструментом оплати. «У певні періоди було багато обмежень, що вплинуло на динаміку використання цього продукту. До того ж географія переміщення українців, не дозволяла підтримувати звичний спосіб оплати – за допомогою кредитної картки та картки загалом. Банки стали більш обережними з наданням беззаставних кредитів, жорсткішими стали правила видачі та зросла вартість цих кредитів для клієнтів. Фокусуються на діючих клієнтах зі знайомою фінансовою історією, а нових кредитують дуже обережно».

«Поступово поведінка клієнтів стабілізується, ми спостерігаємо збільшення транзакцій в торгових терміналах, що також свідчить про відновлення роботи торгових точок. Дещо зріс обсяг придбання одягу онлайн та грошові перекази за кредитними картками. Також помітним стало зменшення використання кредитних коштів за кордоном, що свідчить про повернення громадян в Україну», — коментує Юлія Кадуліна.

«UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує своїх клієнтів та поступово відновлює надання кредитів на товари та кредитні ліміти. Особливу увагу ми приділяємо клієнтам, у яких виникли труднощі зі сплатою по кредиту, допомагаємо з підбором і пошуком індивідуального рішення. В продовження надання кредитних канікул, в середині 2022 року ми впровадили довгострокове рішення – реструктуризацію заборгованості. Умови підбираються для кожного клієнта індивідуально: збільшення терміну кредиту, що дозволяє зменшити поточні платежі; надання пільгового періоду, за який клієнт має змогу налагодити свою фінансову ситуацію; перенесення дати платежу на більш пізню для своєчасного надходження оплат тощо», — додала Заступниця Голови правління.

Думкою експертка поділилась у матеріалі Під тиском війни – 25 ПРОВІДНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ (banksrating.com.ua) 11 січня 2023 року.

Поділитися сторінкою:

| 1.421 сек. | SQL -595 | 33.25MB