31.01.2023

Експерти UKRSIBBANK: виклики, здобутки та плани

Андрій Кашперук, Заступник Голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group поділився інсайтами про виклики та здобутки у 2022-му, інновації та плани на 2023 рік виданню Forbes у статті «Головні банкіри України про банкінг під час війни та бачення 2023 року».

«Головним викликом 2022 року було втримати дієздатність системи банку. І це вдалось зробити завдяки сильній ІТ-інфраструктурі та нашим працівникам. Багато років ми інвестували в безперебійність роботи ІТ-систем та кібербезпеку банку й завдяки цьому витримали численні кібератаки після 24 лютого. Ми змогли стабільно надавати послуги перш за все завдяки співробітникам, які продовжували працювати попри все. Допомогли команді в роботі віддалені доступи для клієнтів, можливість онлайн-обслуговування, диджитал-сервіси та продукти, онлайн-банкінг», — пояснює Андрій Кашперук.

«Зараз ключове завдання банку – забезпечити безперебійну роботу відділень мережі, банкоматів та дата-центрів банку в умовах блекауту, забезпечити звʼязок. Наразі у нас 80 опорних відділень із всим необхідним для цього. Там навіть зможуть проживати наші працівники з родинами за потреби. Також ми зробили резервний дата-центр за кордоном», — додає Заступник Голови правління.

«Протягом року ми розробили багато пропозицій для середнього та малого бізнесу, який продемонстрував неймовірну силу та стійкість, а ще прагнення попри все продовжити роботу задля підтримки економіки країни. Ми зосередилися на рішеннях для позичальників та підтримці українських клієнтів. Серед важливих проєктів у роботі сьогодні – інтеграція з «Дією» та диджитал-онбординг. Також ми активно працюємо над відеоверифікацією та плануємо посилити співпрацю з польською філією BNP Paribas Polska. Розвиваємо цифрові продажі. З продуктом newcard цей напрям приніс банку 40 000 клієнтів цього року», — ділиться експерт.

«У 2022-му ми інвестували більше в розвиток direct-service-model – усього, що пов’язане з можливістю віддаленого обслуговування. Тож вже в 2023 році плануємо запустити гібридний формат онлайн- та офлайн-обслуговування для бізнесу. Другий напрямок роботи на найближче майбутнє – це мобільні застосунки. Ми запустимо оновлений мобільний застосунок для бізнесу та для ФОПів. Серед проєктів, над якими працюємо, електронний POS-термінал, який буде доступний на смартфоні.

На сьогодні стабільність банків гарантує бізнесу, що фінансова система буде працювати. Після перемоги ми бачимо Україну інвестиційно привабливою країною, яка зможе побудувати нову економіку», — говорить Андрій Кашперук.

Матеріал опубліковано на сайті видання Forbes 23 січня 2023 року. Повна версія публікації за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.327 сек. | SQL -581 | 33.55MB