03.06.2016

Експрес-курс фінансової грамотності від ФГВФО доступний кожному

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відкрив на своєму офіційному сайті загальнодоступний освітній курс із фінансової грамотності. Ця програма створена для того, щоб кожен бажаючий дізнався більше про банківську систему та переконався в її надійності.

Перейшовши за посиланням у розділі «Фінансова просвіта», можна пройти два навчальних модулі, що в доступній формі дадуть відповіді на всі питання про фінансову та банківську систему, а також різні види банківських операцій.

Перший модуль присвячений видам рахунків і правилам їх відкриття, юридичним правам та обов’язкам клієнтів банку. Друга частина курсу розповість про систему гарантування вкладів, про умови повної фінансової компенсації, а також кроки, що потрібно зробити для того, аби відшкодувати свій вклад.

Курс розроблений за підтримки експертів Програми розвитку фінансового сектора та містить усю необхідну термінологію, посилання на відповідні закони і тести для перевірки знань, які дозволять легко запам’ятати інформацію й успішно використовувати її в майбутньому.

Поділитися сторінкою: