05.02.2015

Європейський формат банківського сервісу відтепер у Львові

4 лютого УкрСиббанк BNP Paribas Group провів урочисту презентацію відділень європейського формату, які було оновлено у 2014 році: на вул. Вербицького, 6, вул. Вороного, 2, вул. Стрийській, 74, та вул. Куліша, 108. Так Львів приєднався до дюжини міст по всій країні, де процес переходу на європейський формат банківського обслуговування вже розпочато.

Важлива особливість усіх відділень європейського формату УкрСиббанку — це ергономічне зонування приміщень. Так, у відділеннях передбачено зони для представників СМБ та індивідуальних клієнтів: для переговорів, очікування та консультацій. Є окрема зона самообслуговування StarExpress, де будь-якої миті можна зняти гроші, підключити StarSMS, переказати кошти з картки на картку, внести гроші на депозитний рахунок, погасити кредит або поповнити мобільний рахунок.

Крім того, новий формат відділень передбачає наявність окремої зони для найменших відвідувачів банку: поки батьки вирішують фінансові питання, їхні діти розважатимуться іграшками та розмальовками.

Робота відділень банку ґрунтується на принципах повної прозорості: між співробітником і клієнтом немає жодних перегородок. Відкритий простір мотивований прагненням банку побудувати довгострокові дружні відносини з кожним клієнтом, а це означає, що між банком і клієнтом не має бути бар’єрів.

«Досвід групи BNP Paribas у 74 країнах світу демонструє, що відкритий простір, відсутність ґрат на вікнах і «відгородженого» від клієнта консультанта чи касира робить банк більш відкритим в очах клієнта, — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Але не можна змінювати форму без зміни сутності. Тож іще кілька років тому ми всерйоз взялися за підвищення якості обслуговування клієнтів, зробивши на цьому акцент у роботі роздрібного бізнесу. І за результатами 2014 року УкрСиббанк названо лідером серед усіх українських банків за рекомендаціями клієнтів своїм друзям і родичам, а також найкращим банком для середнього та малого бізнесу».

Загальна кількість клієнтів, які обслуговуються у 25 відділеннях Львівської області, складає близько 78 тисяч.

Поділитися сторінкою:

| 1.178 сек. | SQL -570 | 33.06MB