28.04.2017

Фінансові результати UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP за І квартал 2017 року

У I кварталі 2017 року прибуток до відрахування податків UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group склав 310 млн грн.

Після поступового зростання фінансових результатів в останніх двох кварталах 2016 року, UKRSIBBANK доводить ефективність своєї бізнес-моделі, показуючи прибуток до оподаткування у І кварталі 2017 у розмірі 310 млн грн.

Продовжуючи стратегію впроваджену протягом 2016 року, UKRSIBBANK зберігає стабільний кредитний портфель протягом перших трьох місяців року. Банк продовжує розвивати ключові сегменти — Корпоративний бізнес, Premium banking та Споживче кредитування.

Високий рівень платоспроможності, висока ліквідність у національній та іноземній валютах та диверсифікована клієнтська база дозволяють банку пропонувати найкращі продукти та послуги своїм клієнтам.

У І кварталі корпоративний кредитний портфель залишався відносно стабільним, тоді як сегмент споживчого кредитування показав стриманий ріст. Кредитний портфель фізичних осіб у іноземній валюті продовжує скорочуватися за рахунок ініціатив конвертації у національну валюту. Ця успішна кампанія була розпочата в середині 2016 року і дозволила банку знизити ризики, пов’язані із успадкованим портфелем, а отже, і затрати на резервування у І кварталі 2017 року значно менші в порівнянні з попередніми кварталами.

Незважаючи на зниження процентних ставок протягом останніх кварталів, UKRSIBBANK продовжив утримувати квартальний чистий банківській дохід на рівні біля 1,1 млрд грн, разом з тим тримаючи під контролем обсяг витрат.

Загалом, у І кварталі банк отримав валовий операційний дохід у розмірі 561 млн грн. Завдяки зниженню рівня резервів, прибуток до відрахування податків значно зріс і складає 310 млн грн, тоді як чистий прибуток складає 244 млн грн. Показник рентабельності активів (ROA) після оподаткування складає 2,2%.

В кінці І кварталу коефіцієнт платоспроможності (норматив Н2) утримується на високому рівні 20.9%, тоді як нормативний мінімум становить 10%. Співвідношення витрат і доходів залишається на рівні 50%.

Поділитися сторінкою:

| 1.130 сек. | SQL -573 | 33.54MB