17.12.2020

Фінансовий результат після оподаткування UKRSIBBANK у третьому кварталі 2020 склав 1 014 млн грн

Фінансовий результат після оподаткування UKRSIBBANK BNP Paribas Group у третьому кварталі 2020 склав 1 014 млн грн.

На результати кварталу вплинуло пожвавлення ділової активності після весняного локдауну, а також результати заходів адаптації (NPAT + 52% у порівнянні з другим кварталом 2020).

Чистий банківський дохід досяг 4,1 млрд грн. Ключовий вплив зіграли зниження процентних ставок протягом року з 18% на початку року до 6% у ІІІ кварталі 2020 р., а також наслідки пандемії на ділову активність у другому кварталі 2020.

Операційні витрати досягли 2,7 млрд грн. Банк продовжує трансформацію та інвестує у HR й та ІТ-капітал, водночас прагнучі захистити клієнтів та співробітників – створити безпечне середовище в умовах карантину.

Вартість ризику ретельно відстежується і на кінець кварталу становила -0,2 млрд грн, головним чином через вплив пандемії Covid-19 у другому кварталі.

Коефіцієнт достатності капіталу склав 24,9%, що значно перевищує мінімальний рівень у 10%, залишаючи місце для подальшого розвитку банку.

Ми продовжуємо адаптуватися до навколишнього середовища та нових умов, організовуємо свою діяльність з урахуванням потреб наших клієнтів, водночас захищаючи своїх співробітників і залишаючись зосередженими на досягненні стійких результатів.

Поділитися сторінкою: