30.09.2020

Фінансування на розвиток бізнесу: UKRSIBBANK надає від 9,5 % річних у гривні для кредитування СМБ

Майже 2000 клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group — представників середнього та малого бізнесу — отримали більш ніж 2 тисячі кредитів на загальну суму майже 1,7 мільярда гривень у період з січня по вересень 2020 року.

Наразі клієнти середнього та малого бізнесу можуть скористатися оновленими гнучкими пропозиціями, які починають діяти з 1 жовтня 2020 року. Для покриття термінових витрат на вигідних умовах від UKRSIBBANK BNP Paribas Group доступні:

  • Легкий овердрафт — краще рішення для вашого бізнесу, оскільки дозволяє у будь-який час покривати термінові витрати. При цьому для оформлення кредиту ви надаєте мінімальний пакет документів та отримаєте рішення вже за 2 дні. Відсоткова ставка 11,9% річних (або 10,9% за умови оформлення програми страхування «Бізнес»).
  • Для позичальників, що кредитною лінією «Смарт гроші», банк пропонує додаткові можливості за умови наявності позитивної кредитної історії. Це поновлювальна кредитна лінія, яка передбачає умови у вигляді 10,9% річних (або 9,9% за умови оформлення програми страхування «Бізнес»).
  • Для того, щоб отримати необхідну суму до 12 місяців на розвиток агробізнесу з урахуванням специфіки і сезонності актуальна пропозиція з гнучкими вимогами та відсотковою ставкою у 8,5%. При цьому комісії за видачу кредиту або кредитної лінії відсутні. Це дає змогу отримати додаткове джерело фінансування витрат на посівну або жнива, закупівлю насіння і засобів захисту рослин, покриття поточних витрат агровиробників.

Нагадаємо, що завдяки системі електронного банкінгу UKRSIB business клієнти середнього та малого бізнесу можуть отримувати пропозицію з попередньо розрахованою сумою кредиту від UKRSIBBANK, в тому числі передавати банку електронні копії документів, анкету-опитувальник та отримувати за допомогою внутрішньої пошти системи перелік необхідних документів для отримання кредиту. Після розгляду заявки-анкети і документів з клієнтом зв’язується клієнтський менеджер і озвучує остаточне рішення, домовляючись про підписання кредитних договорів.

Детальніше про умови кредитування дізнайтеся у персонального менеджера, за номером інформаційно-довідкової служби UKRSIBBANK 729 (безкоштовно з мобільних в межах України) або за посиланням.

Поділитися сторінкою: