02.03.2020

FINAWARDS 2020: нагороди UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов у ТОР-3 на врученні FinAwards2020 від «Мінфин» та Finance.ua. Нагороди отримала інтернет платформа UKRSIB online — друге місце за «Найкращий інтернет банк» та третє місце за «Найкращий мобільний банк».

Оскільки головна особливість FinAwards в тому, що це клієнтський конкурс, всі нагороди підтверджують високу оцінку професійного журі та клієнтів, які з задоволенням користуються платформою UKRSIB online.

Як зазначають засновники премії, за перші місця в 15 номінаціях боролися 32 банки нашої країни. У номінаціях «Найкращий інтернет банк» та «Найкращий мобільний банк» брали участь банки, що надають клієнтам — фізичним особам — кращий сервіс дистанційного обслуговування online особистих рахунків за допомогою смартфона або мобільного телефону. Для участі в конкурсі додаток мобільний-банк мав підтримувати такий мінімальний набір функцій як: управління лімітами по карті, контроль залишків по поточних рахунках, оплата комунальних послуг, переказ коштів на рахунки в інших банках.

Поділитися сторінкою:

| 1.150 сек. | SQL -572 | 33.05MB