02.04.2014

Французька весна на порозі!

Ось уже 8-й рік поспіль «Французька весна» приходить в Україну за підтримки УкрСиббанку BNP Paribas Group. Цього року УкрСиббанк виступає партнером кінопрограми фестивалю, яка традиційно обіцяє бути оригінальною та

Ось уже 8-й рік поспіль «Французька весна» приходить в Україну за підтримки УкрСиббанку BNP Paribas Group. Цього року УкрСиббанк виступає партнером кінопрограми фестивалю, яка традиційно обіцяє бути оригінальною та незабутньо захоплюючою. Прихильників кіно очікують вже улюблені ночі короткого метру, оригінальний цикл французьких фільмів, допрем’єрні покази та феєричний концерт.

Насичена програма 11-го фестивалю в Україні включатиме як оригінальні проекти з Франції, так і сміливі франко-українські спільні починання. Культурні заходи пройдуть в 9-ти містах України: Львові, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Луганську, Рівному і, звичайно, в столиці.

«Партнерство з Французьким інститутом і посольством Франції у проведенні цього прекрасного фестивалю стало вже чудовою традицією для УкрСиббанку. Ми впевнені у важливості того, що робимо, адже зараз усім потрібні позитивні емоції. Впевнений, що «Французька весна» стане справжнім святом культури й мистецтва, яке об’єднає людей у всіх регіонах країни», — поділився Філіп Жоаньє, Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group.

З програмою 11 фестивалю «Французька весна» можна ознайомитись на сайті www.fr-vesna.com.

Поділитися сторінкою:

| 1.467 сек. | SQL -570 | 32.87MB