08.04.2016

«Французька весна» вже крокує країною!

УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з Посольством Франції, Французьким інститутом та мережею Альянс франсез в Україні представляють «Французьку весну в Україні» — фестиваль, сповнений наснаги, розваг, натхнення для роздумів та нових ідей. Найбільші міста України житимуть у квітні у ритмі «Французької весни» та її різноманітної та насиченої програми подій.

Ми пропонуємо Вам зануритися у «Французьку весну в Україні» — яскраву подорож з одного мистецького жанру до іншого, відкриваючи нові обрії французького мистецтва. Від новинок французького кінематографу на Фестивалі допрем’єрних показів до «Трьох шедеврів Жака Одіара» і незмінних Довгих ночей короткого метра, які вже можна сміливо назвати класикою «Французької весни». Від розмаїття французького кіно до концертів класичної та реп-музики, вистав для дорослих та дітей, виставок, дебатів і навіть стріт-арту.

УкрСиббанк BNP Paribas Group виступає партнером щорічного фестивалю «Французька весна в Україні» з 2007 року, а в цьому році — ексклюзивним партнером кінопрограми.

Ласкаво просимо Вас завітати на події у Вашому місті та насолодитись сучасною французькою атмосферою.

Поділитися сторінкою: