09.12.2013

Гаряча пропозиція до прохолодної пори: отримуйте 100 гривень знижки з кожної витраченої тисячі разом з УкрСиббанком

УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з мережею магазинів «Фокстрот. Техніка для дому» пропонують розпочати активну фазу підготовки до зимових свят: оплачуйте покупки кредитною «Картою комфорту» від УкрСиббанку та отримуйте 100 гривень знижки за кожні 1000 гривень, витрачені на товари у мережі магазинів «Фокстрот. Техніка для дому»1.

«Наближається святкова пора — час дарувати позитивні емоції та приємно дивувати один одного. Банк вирішив не залишатись осторонь і разом з партнерами підготував цікаву пропозицію для наших клієнтів, яка допоможе зробити ці свята незабутніми», — розповідає Володимир Радін, начальник департаменту продажу продуктів споживчого кредитування УкрСиббанка BNP Paribas Group.

Не впустіть нагоду придбати більше подарунків до свят з кредитною «Карткою комфорту» від УкрСиббанку. Більше цікавих покупок — це більше позитивних святкових вражень та приємної економії.

1 — акція діє з 10.12.2013 по 10.02.2014 включно в мережі магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому» за умови оплати покупки на суму від 1000 грн. за допомогою платіжної «Картки комфорту».

Сума знижки може розподілятися на товари у чеку згідно облікової політики продавця. Перелік акційних товарів обмежено. В акції не приймають участь товари ТМ Apple, ноутбуки ТМ Sony та товари, які беруть участь в інших акціях та рекламних пропозиціях. Знижка за цією акцією не сумується зі знижкою за «Карткою комфорту». Про умови та перелік товарів, що беруть участь в акції, дізнавайтеся у продавців-консультантів магазинів ТМ «Фокстрот техніка для дому».

Поділитися сторінкою: