30.03.2015

«Година Землі» в УкрСиббанку

28 березня УкрСиббанк BNP Paribas Group офіційно приєднався до акції «Година Землі», яку щорічно останньої суботи березня ініціює Всесвітній фонд дикої природи (WWF).

У день проведення акції банк відключив освітлення у низці відділень та офісів по всій Україні з 20:30 до 21:30. Так, до акції долучилися співробітники банку в Києві, Харкові, Одесі, Вінниці, Чернівцях та інших містах.

«Таким чином ми підкреслюємо важливість відповідального ставлення до довкілля, — повідомила Тетяна Ярошенко, начальник Центру постійного операційного контролю та корпоративної соціальної відповідальності УкрСиббанку BNP Paribas Group. Насправді, саме по собі відключення електроенергії на годину не врятує природу, і всі ми це чудово усвідомлюємо — тут необхідний системний підхід. Ми як банк маємо цілу низку проектів, спрямованих на скорочення споживання природних ресурсів у своїй діяльності. Втім, відповідальне ставлення до природи починається саме з таких малих, але дуже корисних речей. У нашому банку та на рівні Групи вони завжди знаходять підтримку».

Нагадаємо, що у 2014 році BNP Paribas було названо другим найбільш «зеленим» банком у світі, а декілька тижнів тому Світовий банк обрав BNP Paribas для запуску двох нових проектів «зелених» облігацій. Обсяги ринку екологічних боргових інструментів перевищували 4,5 млрд євро у 2012 році і, як очікується, сягнуть позначки у понад 100 млрд євро у 2016 році.

Поділитися сторінкою:

| 1.242 сек. | SQL -570 | 32.87MB