01.07.2014

Гроші таки пахнуть! Ароматизована VISA Lady Card від УкрСиббанку стає хітом продажів

Перша на українському ринку ароматизована платіжна картка VISA Lady Card від УкрСиббанку стала справжнім хітом серед клієнтів. Тільки за перші кілька днів було отримано більше 1000 заяв на картку.

«VISA Lady Card — це ціла плеяда унікальних переваг, які роблять банківське обслуговування максимально комфортним та вигідним, дозволяючи встигнути буквально все: приділити увагу сім’ї, потурбуватись про себе та побудувати успішну кар’єру. Крім консьєрж-сервісу, системи знижок та привілеїв картка порадує наших прекрасних клієнток унікальним дизайном та вишуканим цитрусовим ароматом», – відзначив заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Нагадаємо, в травні УкрСиббанк BNP Paribas Group запропонував спеціальні платіжну картку для сучасних успішних жінок — VISA Lady Card.

VISA Lady Card — це унікальна пропозиція, яка поєднує у собі всі стандартні переваги та функції платіжної картки рівня Gold, а також:

  • Послугу консьєрж-сервісу по всій Україні у режимі 24/7, завдяки якому можна оперативно отримати будь-яку цікаву інформацію або консультацію: від прогнозу погоди до пошуку репетитора для дитини, від запису в автосервіс до планування відпустки. Вартість послуги консьєрж-сервісу оплачується один раз на рік. Додатково оплачуються лише товари та послуги, які придбані консьєржем за дорученням клієнтки;
  • Додаткові знижки при розрахунку карткою у різних сферах: ресторани і готелі, туристичні компанії, фітнес-клуби і салони краси, автосалони, медичні клініки, бутіки, тощо;
  • Спеціальні пропозиції від банку та партнерів для власників карток.

Картка з унікальними можливостями оформляється у рамках пакетних пропозицій All Inclusive Ultra (Gold) в якості основної та/або додаткової картки, All Inclusive De Luxe (Platinum).

Тарифи на оформлення та обслуговування VISA Lady Сard відповідають тарифам в рамках відповідних пакетних пропозицій.

Поділитися сторінкою: